tepe reklam alanı

Yüzme Federasyonu’ndan Kınama

Yüzme Federasyonu’ndan Kınama

28 Temmuz 2016 tarihinde Rio Olimpiyat oyunlarına katılacak Milli sporcularımızdan Ekaterina Avramova’ya kamp yaptığı otelde, basın mensuplarına röportaj verirken, Zihni Zeren isimli şahıs tarafından içerisinde küfür, hakaret, tehdit, nefret ve ırkçı söylemler bulunan cümleler sarf edilmiş ve fiili taarruza kalkışılmıştır. Ayrıca Milli sporcumuzun antrenman yapması ve Otel’de konaklaması bu kişi tarafından engellenmeye çalışılmıştır. Rio Olimpiyat...

Haberin Tarihi: 29 Temmuz 2016 - Okunma Sayısı:954 defa okundu.
0Shares

28 Temmuz 2016 tarihinde Rio Olimpiyat oyunlarına katılacak Milli sporcularımızdan Ekaterina Avramova’ya kamp yaptığı otelde, basın mensuplarına röportaj verirken, Zihni Zeren isimli şahıs tarafından içerisinde küfür, hakaret, tehdit, nefret ve ırkçı söylemler bulunan cümleler sarf edilmiş ve fiili taarruza kalkışılmıştır. Ayrıca Milli sporcumuzun antrenman yapması ve Otel’de konaklaması bu kişi tarafından engellenmeye çalışılmıştır.

Rio Olimpiyat Oyunlarında Ülkemizi temsil edecek bir sporcumuza, bu türlü spor ve ahlak kurallarına bağdaşmayacak hareket ve söylemlerde bulunulmasını şiddetle kınıyor, Konu hakkında her türlü yasal ve sportif işlemlerin takipçisi olacağımızı kamuoyuna duyururuz.

0Shares

Bir Yorum Yazın

Künye

İmtiyaz Sahibi
Recep TURAN

Editör
Recep TURAN (recept@yalovaguncel.com) ,

Adresimiz
Yalova/Merkez

Ajans Telefonu
0531 302 25 12

Ajans Fax
0531 302 25 12

Ajans Mail
info@yalovaguncel.com

error: Emek Hırsızlığına Karşı Site Koruma Altında !!