veri bankasi

KARADENİZ, “ROTAMIZI 3.LİG’E ÇEVİRDİK”

KARADENİZ, “ROTAMIZI 3.LİG’E ÇEVİRDİK”

Çiftlikköy Belediyespor filede rakip tanımıyor. Hafta sonunda sona eren Yalova Genç Bayanlar Voleybol Ligi’nde 6 maçından da galibiyetle ayrılan Çiftlikköy’ün sultanları mutlu sona ulaştı. Son 5 yılda 5.kez bu kategoride il şampiyonu olan Çiftlikköy’ün genç voleybolcuları şampiyonluk kupasını da Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü Ertan Arabacı’nın elinden aldı. Yalova’da rakip tanımayan Çiftlikköy...

Haberin Tarihi: 18 Ocak 2016 - Okunma Sayısı:732 defa okundu.

Çiftlikköy Belediyespor filede rakip tanımıyor. Hafta sonunda sona eren Yalova Genç Bayanlar Voleybol Ligi’nde 6 maçından da galibiyetle ayrılan Çiftlikköy’ün sultanları mutlu sona ulaştı. Son 5 yılda 5.kez bu kategoride il şampiyonu olan Çiftlikköy’ün genç voleybolcuları şampiyonluk kupasını da Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü Ertan Arabacı’nın elinden aldı. Yalova’da rakip tanımayan Çiftlikköy voleybolcularında yeni hedef ise büyük bayanlar mahalli liginde şampiyon olarak 3.Lig terfilerine katılıp başarılı olmak.

“BAŞKAN SİLPAGAR’A TEŞEKKÜR EDERİZ”

Çiftlikköy Belediyespor Voleybol Şube Sorumlusu Metehan Karadeniz, şampiyonluğa ulaşan voleybolcuları tebrik ettiğini belirterek, “Gençler liginde mücadele eden Çiftlikköy Belediyespor takımımız rakiplerini geçerek şampiyon olmuştur. Bu şampiyonlukta bize her türlü desteği veren Belediye Başkanımız ve Aynı Zamanda Kulüp Başkanımız Ali Murat Silpagar ve yönetim kuruluna teşekkür ederiz” diye konuştu. Başkan Silpagar da şampiyonluğa ulaşan voleybolcularımızı tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

YILDIZ KIZLARDA DA ŞAMPİYONLUK GARANTİLENDİ

Karadeniz, artık rotayı Şubat ayında başlayacak olan Büyük Bayanlar Mahalli Voleybol Ligi’ne çevirdiklerini ifade ederek, “Hedefimiz şubat ayı içinde oynanacak olan Büyük Bayanlar Voleybol Mahalli Ligi’nde en iyi şekilde mücadele ederek terfi maçları oynama hakkı elde etmek ve tekrar 3.lig’e çıkmaktır. Yıldızlar liginde de şampiyonluğu garantiledik ancak maçlar henüz sona ermedi. Voleybolda iyi gidiyoruz. Önümüzdeki dönemde voleybolda Çiftlikköy’ü en güzel yerlerde göreceğimize inanıyorum” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın

Künye

İmtiyaz Sahibi
Recep TURAN

Editör
Recep TURAN (recept@yalovaguncel.com) ,

Adresimiz
Yalova/Merkez

Ajans Telefonu
0531 302 25 12

Ajans Fax
0531 302 25 12

Ajans Mail
info@yalovaguncel.com