tepe reklam alanı

ÇİFTLİKKÖY’ÜN GENÇ SULTANLARI TÜRKİYE ŞAMPİYONASI’ND

ÇİFTLİKKÖY’ÜN GENÇ SULTANLARI TÜRKİYE ŞAMPİYONASI’ND

Çiftlikköy Belediyespor Genç Kız Voleybol Takımı, Altyapı Türkiye Şampiyonası Genç Kızlar Kategorisi Grup Karşılaşmaları için Düzce’ye hareket etti. Yalova Şampiyonu olarak 25-28 Nisan tarihlerinde Düzce’deki grup maçlarında mücadele edecek olan genç sultanlar, Özdilek AVM’de Voleybol Şube Sorumlusu Metehan Karadeniz eşliğinde kahvaltı yaptıktan sonra yola koyuldu. Çiftlikköy’ün Genç Sultanları, Düzce’de Kocaeli temsilcisi Gölcük İhsaniyespor, Sakarya Gelişimspor,...

Haberin Tarihi: 26 Nisan 2019 - Okunma Sayısı:316 defa okundu.
0Shares

Çiftlikköy Belediyespor Genç Kız Voleybol Takımı, Altyapı Türkiye Şampiyonası Genç Kızlar Kategorisi Grup Karşılaşmaları için Düzce’ye hareket etti. Yalova Şampiyonu olarak 25-28 Nisan tarihlerinde Düzce’deki grup maçlarında mücadele edecek olan genç sultanlar, Özdilek AVM’de Voleybol Şube Sorumlusu Metehan Karadeniz eşliğinde kahvaltı yaptıktan sonra yola koyuldu.

Çiftlikköy’ün Genç Sultanları, Düzce’de Kocaeli temsilcisi Gölcük İhsaniyespor, Sakarya Gelişimspor, Bolu İnkılap İÖO Spor Kulübü ve Düzce Belediyespor ekipleriyle mücadele edecek. Türkiye genelinde 14 grupta yapılacak karşılaşmalar sonunda gruplarında ilk sırayı alan takımlar ve en iyi 2 grup ikincisiyle birlikte toplam 16 ekip, Türkiye Şampiyonası Yarı Final Karşılaşmalarına katılmaya hak kazanacak.

HEDEF YARI FİNAL GRUBUNA ÇIKMAK

Çiftlikköy Belediyespor Genç Kız Voleybol Takımı Antrenörleri Mihrican Deviren ve Benan Odabaşı, hedefin gruptan ilk sırada çıkmak olduğunu ifade ederek, ekiplerinin bunu başaracak güçte olduğunu dile getirdi. Çiftlikköy Belediyespor Voleybol Şube Sorumlusu Metehan Karadeniz de, altyapıdan gelen oyuncularla sağlam bir kadro oluşturduklarını belirterek, “Genç takımımız zaten 2. Lig’de mücadele eden A Takımımızın kemik kadrosunu oluşturuyor. Gruptan ilk sırada çıkacak güçteyiz, hedefimiz bunu başararak yarı finallere kalmak” diye konuştu. Karadeniz, voleybol şubesine her zaman destek veren Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, Başkan Yardımcısı Abdurrahim Solmaz ve emeği geçen herkese teşekkür ettiklerini söyledi.

0Shares
Anahtar Kelime: , ,

Bir Yorum Yazın

Künye

İmtiyaz Sahibi
Recep TURAN

Editör
Recep TURAN (recept@yalovaguncel.com) ,

Adresimiz
Yalova/Merkez

Ajans Telefonu
0531 302 25 12

Ajans Fax
0531 302 25 12

Ajans Mail
info@yalovaguncel.com

error: Emek Hırsızlığına Karşı Site Koruma Altında !!