tepe reklam alanı

YILDIZ KIZ MİLLİ TAKIMI AVRUPA 3.SÜ OLDU

YILDIZ KIZ MİLLİ TAKIMI AVRUPA 3.SÜ OLDU

14 -23 Temmuz tarihleri arasında Portekiz’in Guimaraes şehrin de devam eden Masa Tenisi Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi ve kentimizi temsil eden Yalova Belediye Gençlik Spor Kulübü’nün sporcularından Ece Haraç’ın da yer aldığı Yıldız Kız Milli Takımımız Avrupa üçüncülüğünü elde etti. Grubunda Fransa’ya yenilmesine rağmen Polonya’yı 3-0, Belarus’u 3-1 mağlup eden Yıldız Kız Milli takımımız, grup ikincisi...

Haberin Tarihi: 21 Temmuz 2017 - Okunma Sayısı:1006 defa okundu.
0Shares

14 -23 Temmuz tarihleri arasında Portekiz’in Guimaraes şehrin de devam eden Masa Tenisi Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi ve kentimizi temsil eden Yalova Belediye Gençlik Spor Kulübü’nün sporcularından Ece Haraç’ın da yer aldığı Yıldız Kız Milli Takımımız Avrupa üçüncülüğünü elde etti.

Grubunda Fransa’ya yenilmesine rağmen Polonya’yı 3-0, Belarus’u 3-1 mağlup eden Yıldız Kız Milli takımımız, grup ikincisi olarak tur atladı. 1.turda Slovakya’yı 3-1, çeyrek finalde ise Romanya’yı 3-0 mağlup eden Millilerimiz, yarı finalde geçen yılın Avrupa Şampiyonu Rusya’ya 3-0 yenilerek Avrupa 3.lüğünü elde etti.

Özge Yılmaz, Ece Haraç, Şükran Cangir ve Betül Töz’den oluşan Türkiye Yıldız Kız Milli takımı, tarihinde ilk kez Yıldız Kızlar kategorisinde madalya kazanmış oldu.

0Shares
Anahtar Kelime: ,

Bir Yorum Yazın

Künye

İmtiyaz Sahibi
Recep TURAN

Editör
Recep TURAN (recept@yalovaguncel.com) ,

Adresimiz
Yalova/Merkez

Ajans Telefonu
0531 302 25 12

Ajans Fax
0531 302 25 12

Ajans Mail
info@yalovaguncel.com

error: Emek Hırsızlığına Karşı Site Koruma Altında !!