tepe reklam alanı

ŞAMPİYONLAR BAŞKAN SALMAN’IN KONUĞU OLDU

ŞAMPİYONLAR BAŞKAN SALMAN’IN KONUĞU OLDU

Bulgaristan’ın Albena kentinde yapılan 25. Gençler Masa Tenisi Balkan Şampiyonası’ndan 8 madalya ile dönen Yalova Belediyespor’un genç sporcuları, Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ın konuğu oldu.Ramazan Şehri’nde iftar sonrası vatandaşlar ile bir araya gelerek talep ve şikayetleri dinleyen, sorunların çözülmesi için çalışmalarını sürdüren Belediye Başkanı Vefa Salman’ı bu kez Yalova Belediyespor’un başarılı sporcuları ziyaret etti. Yapılan...

Haberin Tarihi: 16 Haziran 2017 - Okunma Sayısı:1093 defa okundu.
0Shares

Bulgaristan’ın Albena kentinde yapılan 25. Gençler Masa Tenisi Balkan Şampiyonası’ndan 8 madalya ile dönen Yalova Belediyespor’un genç sporcuları, Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ın konuğu oldu.Ramazan Şehri’nde iftar sonrası vatandaşlar ile bir araya gelerek talep ve şikayetleri dinleyen, sorunların çözülmesi için çalışmalarını sürdüren Belediye Başkanı Vefa Salman’ı bu kez Yalova Belediyespor’un başarılı sporcuları ziyaret etti. Yapılan ziyarete; Yalova Belediyespor Başkanı Resul Kocaağa, Antrenörler Bayram Ali Yıldız ve Kadri Kocacenk ile birlikte sporcular Ece Haraç, Tugay Yılmaz, Umut Emre Başsan ve Yücel Ocak katıldı.

Yapılan ziyarette konuşan Yalova Belediyespor Başkanı Kocaağa, “Bulgaristan’da yapılan 25. Gençler Masa Tenisi Balkan Şampiyonası’nda ülke olarak toplam 16 madalya kazandık ve ilk sırayı aldık. Sporcularımız bu madalyalardan 8 tanesini kazanarak kentimize getirdiler” dedi.

Masa tenisinde Yalova Belediyespor sporcularının büyük başarılara imza attığını söyleyen Başkan Salman, “Belediyesporumuzun başarılı sporcuları bizleri bir kez daha gururlandırdı. Her şampiyonanın hakkını vererek alın teri dökerek ve inanılmaz başarılara imza atarak kentimize dönen sporcularımızı yürekten kutluyorum. Başarılarının artarak devam etmesini diliyorum” dedi.

Ardından Başkan Salman, tüm sporcuları tek tek tebrik ederek günün ansına fotoğraf çektirdi.

0Shares

Bir Yorum Yazın

Künye

İmtiyaz Sahibi
Recep TURAN

Editör
Recep TURAN (recept@yalovaguncel.com) ,

Adresimiz
Yalova/Merkez

Ajans Telefonu
0531 302 25 12

Ajans Fax
0531 302 25 12

Ajans Mail
info@yalovaguncel.com

error: Emek Hırsızlığına Karşı Site Koruma Altında !!