tepe reklam alanı

Federasyon Toplantısı Yalova’da Yapıldı

Federasyon Toplantısı Yalova’da Yapıldı

2018 bütçe planlaması ve öz gelir arttırma çalışmaları toplantının gündemini oluştururken, İcra Kurulu üyeleri daha sonra Yalova Masa tenisi Salonunu, Yalova Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Metin Kaplan ve Yalova Belediye Spor Başkanı Resul Kocaağa ile birlikte ziyaret ettiler. Olağan icra kurulu toplantısının Yalova’da gerçekleştirildiğini söyleyen Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Başkanı Kerim Koç, “Özellikle...

Haberin Tarihi: 29 Kasım 2017 - Okunma Sayısı:948 defa okundu.
0Shares

2018 bütçe planlaması ve öz gelir arttırma çalışmaları toplantının gündemini oluştururken, İcra Kurulu üyeleri daha sonra Yalova Masa tenisi Salonunu, Yalova Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Metin Kaplan ve Yalova Belediye Spor Başkanı Resul Kocaağa ile birlikte ziyaret ettiler.

Olağan icra kurulu toplantısının Yalova’da gerçekleştirildiğini söyleyen Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Başkanı Kerim Koç, “Özellikle öz gelirlerimizi arttırıcı çalışmalar üzerinde yoğunlaştık. Orta ve uzun vadede kendi ayakları üzerinde durabilen, ekonomik açıdan güçlü bir yapıya kavuşmayı hedefliyoruz. Masa tenisinde birçok başarıya ulaşmış Yalova´ya bizleri misafir ettiği için teşekkür ederiz. Sporcu açısından masa tenisine sporcu yetiştiren Yalova´daki çalışmaları da yakından görmüş olduk” şeklinde konuştu.

0Shares

Bir Yorum Yazın

Künye

İmtiyaz Sahibi
Recep TURAN

Editör
Recep TURAN (recept@yalovaguncel.com) ,

Adresimiz
Yalova/Merkez

Ajans Telefonu
0531 302 25 12

Ajans Fax
0531 302 25 12

Ajans Mail
info@yalovaguncel.com

error: Emek Hırsızlığına Karşı Site Koruma Altında !!