tepe reklam alanı

Avrupa Şampiyonası’nda Başarılar

Avrupa Şampiyonası’nda Başarılar

10-19 Temmuz tarihleri arasında Slovakya’nın Bratislava kentinde gerçekleşecek olan Yıldızlar ve Gençler Masa Tenisi Avrupa Şampiyonası’nda Milli Takım’da yer alan Yalova Belediye Gençlikspor Kulübü 2 antrenörü ve 5 sporcusu kentimizi temsil edecek. 10 gün sürecek olan şampiyonada Belediye Gençlikspor Kulübü’nün antrenörleri Bayramali Yıldız ve Kadri Kocacenk Milli Takımın başında müsabakalara çıkacaklar. Yıldızlar kategorisinde Umut Başsan,...

Haberin Tarihi: 9 Temmuz 2015 - Okunma Sayısı:949 defa okundu.

10-19 Temmuz tarihleri arasında Slovakya’nın Bratislava kentinde gerçekleşecek olan Yıldızlar ve Gençler Masa Tenisi Avrupa Şampiyonası’nda Milli Takım’da yer alan Yalova Belediye Gençlikspor Kulübü 2 antrenörü ve 5 sporcusu kentimizi temsil edecek.

10 gün sürecek olan şampiyonada Belediye Gençlikspor Kulübü’nün antrenörleri Bayramali Yıldız ve Kadri Kocacenk Milli Takımın başında müsabakalara çıkacaklar. Yıldızlar kategorisinde Umut Başsan, Tugay Yılmaz ve Bilal Tok, gençler kategorisinde ise İbrahim Gündüz ile Ziver Gündüz Yalova adına Milli Takımda yer alacaklar.

“Çok uzun yıllardan beri Belediyemizin spor kulübü bünyesinde spor yapan ve Milli Takımlara kadar yükselen hem hocalarımız hem de sporcu kardeşlerimiz bizleri elde ettikleri başarılar ile gururlandırıyor” diyen Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman şampiyona hakkında şunları dile getirdi; “Birkaç gün önce Marmaris’te düzenlenen Türkiye Şampiyonası’ndan birinci olarak dönen sporcularımız bizleri gururlandırmışlardı. Şimdi ise Milli Takım’da aynı başarıyı göstererek ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceklerine hiç şüphem yok. Antrenörlerimize ve sporcularımıza Avrupa Şampiyonası’nda başarılar diliyorum.”

Bir Yorum Yazın

Künye

İmtiyaz Sahibi
Recep TURAN

Editör
Recep TURAN (recept@yalovaguncel.com) ,

Adresimiz
Yalova/Merkez

Ajans Telefonu
0531 302 25 12

Ajans Fax
0531 302 25 12

Ajans Mail
info@yalovaguncel.com

error: Emek Hırsızlığına Karşı Site Koruma Altında !!