veri bankasi

Elmalık Spor Kulübü İftarda Bir Araya Geldi

Elmalık Spor Kulübü İftarda Bir Araya Geldi

Elmalık Spor Kulübü tarafından tertiplenen iftar yemeğinde bir araya geldi. Elmalık Spor Kulübünde 2017/2018 sezonunda kulüp yönetiminde yer alacak olan isimlerin ve misafirlerin yer aldığı iftar programına  Elmalık Köyü Muhtarı ve Elmalık Spor Kulübü Başkanı Melih BOZ , Doğa Koleji ‘nden Oktay ÇOLAK , Elmalık Spor Yöentim Kurulu Üyesi ve Elmalık Spor Antrenörü Yalçın TOKAY...

Haberin Tarihi: 20 Haziran 2017 - Okunma Sayısı:944 defa okundu.

Elmalık Spor Kulübü tarafından tertiplenen iftar yemeğinde bir araya geldi. Elmalık Spor Kulübünde 2017/2018 sezonunda kulüp yönetiminde yer alacak olan isimlerin ve misafirlerin yer aldığı iftar programına  Elmalık Köyü Muhtarı ve Elmalık Spor Kulübü Başkanı Melih BOZ , Doğa Koleji ‘nden Oktay ÇOLAK , Elmalık Spor Yöentim Kurulu Üyesi ve Elmalık Spor Antrenörü Yalçın TOKAY ,  Yalova Belediyesi Amatör Spor Kulüpleri Danışmanı  Yalçın Tekin ÇETİN , İsmet KOLANCI , Arçelik Atak Ticaret Sahibi Taner FEDAR , Nesgün Turizm Sinan GÜNDÜZ , Enveroğlu İnşaat Hüseyin YALÇIN , Meyge Lojistik Harun POLAT , Elmalık Unlu Mamülleri Refik AVCI  , Yalçın-Pen D. Ali YALÇIN , İmdat Parke İmdar AKÇAL , Giresunlular Derneği Başkanı İbrahim ARSLAN , Mali Müşavir Gökmen TOĞAY , Altınbaş İnşaat ve Lunapark Ali ALTINBAŞ , Yıldızlar İletişim Ünal YILDIZ  , Yalova Saha Komiserleri Derneği Başkanı Şaban OK ve Yalova Güncel Haber  Recep TURAN iftar yemeğine katılım sağladılar.

 

Elmalık Spor Kulübü tarafından organize edilen iftar yemeği Elmalık köyünün saklı cennetlerinden olan ÇELTUR Sosyal Tesislerinde gerçekleştirildi. İftar yemeğinde konuşma yapan Elmalık Spor Kulübü Başkanı Melih BOZ  ;” Yönetimde yer almaları için bir çok arkadaşımıza teklifte bulunduk fakat bir kısmı kendilerinin ailevi nedenlerinden bir kısmı ise işlerinin yoğun olmasından dolayı yönetimde aramıza katılamadılar. Fakat kendileri ile yaptığımız görüşmelerde yönetimde her ne kadar görev almasalarda destek konusunda her zaman yanımızda olduklarını ifade ettiler kendilerine bu hususta teşekkür ederim. Yeni yaptığımız seçim ile Taner FEDAR , Sinan GÜNDÜZ , Yalçın TOKAY , İmdat AKÇAL ve yeni dönemde başkan olarak şahsım görev yapacaktır. Yeni sezonda Elmalık Spor olarak hedefimiz ciddi başarılar elde ederek hem köyümüzün tanıtımına katkıda bulunmak hemde bizi seveleri destekleyenleri mutlu etmektir. Bize desteklerini esirgemeyen ve belediyede göreve geldiğinden bu yana amatör spor kulüplerinin her türlü sıkıntılarını gideren Yalçın Tekin ÇETİN hocama teşekkür ederim köyümüz adına kendisini Fahri Elmalıklı ilan edebiliriz. Yeri geldiğinde her kesin elini taşın altına koyarak destek olacağından hiçbir zaman şüphemiz olmadı olmayacakta iftarımıza katılarak bizleri onurlandırdığınız için teşekkür ederim” açıklamasını yaptı.

BENDE ELMALIK’LIYIM

Elmalık Spor Kulübü iftarına katılan Yalçın Tekin ÇETİN kendisine Fahri Elmalıklı ünvanı verilmesine espiri bir dille ” ben zaten elmalıklıyım kendimi en rahat en huzurlu hissettiğim köylerimizden bir tanesi burası . Doğanın içinde yeşillikler arasında doğal bir cennet burası Allah izin verirse her konuda da destek olucam” sözlerine yer verdi.

BURADA OLMAKTAN ÇOK MUTLUYUM

İftar yemeğinin konuklarından olan Yalova Doğa Koleji eğitimcilerinden Oktay ÇOLAK ;” burada bulunmaktan çok mutluyum gerçekten çok güzel bir ortam öncelik Elmalık Spor Kulübüne yeni sezonda herhangi bir sakatlığın olmadığı başarılarla dolu bir sezon dilerim. Şunu açıkça söylemek isterim bir elmalıklı olarak elmalık spor bayrağı burada dalgalandığı sürede tüm gücümle destek olmaya gayret edicem” açıklaması yaptı.

 

*** bu haberin her hakkı Yalova Güncel Spor’a aittir.

Bir Yorum Yazın

Künye

İmtiyaz Sahibi
Recep TURAN

Editör
Recep TURAN (recept@yalovaguncel.com) ,

Adresimiz
Yalova/Merkez

Ajans Telefonu
0531 302 25 12

Ajans Fax
0531 302 25 12

Ajans Mail
info@yalovaguncel.com