tepe reklam alanı

Çiftlikköy Belediye Spor Tek Golle Geçti

Çiftlikköy Belediye Spor Tek Golle Geçti

Çiftlikköy Belediye Spor konuk olduğu Yeşilova Spor deplasmanında rakibi tek golle geçti.Maçın başlama vuruşu ile her iki takım sahada üstünlük kurmak için elinden geleni yaparak herşeyi ortaya koyarak en iyi oyununu sergilerken maçın kazananı Çiftlikköy Belediye Spor oldu. Maçın tek golü ise maçın 61. dakikasında forver oyuncusu Murat Fırat’tan geldi. DİLSİZOĞLUNDAN TAKIMINA ÖVGÜ DOLU SÖZLER...

Haberin Tarihi: 13 Aralık 2015 - Okunma Sayısı:1016 defa okundu.

Çiftlikköy Belediye Spor konuk olduğu Yeşilova Spor deplasmanında rakibi tek golle geçti.Maçın başlama vuruşu ile her iki takım sahada üstünlük kurmak için elinden geleni yaparak herşeyi ortaya koyarak en iyi oyununu sergilerken maçın kazananı Çiftlikköy Belediye Spor oldu. Maçın tek golü ise maçın 61. dakikasında forver oyuncusu Murat Fırat’tan geldi.

DİLSİZOĞLUNDAN TAKIMINA ÖVGÜ DOLU SÖZLER
Takımıma sahada her zaman olduğu gibi yine güvendim ve güvenim boşa çıkmadı.Takım olarak bütün bir hafta aralıksız olarak çalışıyoruz ” hedef belli , rota belli ” amacımız lige nasıl başlayadıysak aynı çizgide devam etmek ve tek hedef şampiyon olarak emeklerimizin karşılığını almaktır.

Goller :
61 dk Murat Fırat

Sarı Kart :
60 dk Cengiz Dağ

Bir Yorum Yazın

Künye

İmtiyaz Sahibi
Recep TURAN

Editör
Recep TURAN (recept@yalovaguncel.com) ,

Adresimiz
Yalova/Merkez

Ajans Telefonu
0531 302 25 12

Ajans Fax
0531 302 25 12

Ajans Mail
info@yalovaguncel.com

error: Emek Hırsızlığına Karşı Site Koruma Altında !!