tepe reklam alanı

SATRANÇ TAKIMINDAN BAŞKAN SALMAN’A ZİYARET

SATRANÇ TAKIMINDAN BAŞKAN SALMAN’A ZİYARET

Türkiye Satranç Federasyonu tarafından Konya’da gerçekleştirilen Türkiye Kulüpler Şampiyonası’nda 1. Lige çıkmayı başaran Yalova Belediyespor Kulübü Satranç Takımı, Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ı makamında ziyaret etti. Yapılan ziyarete, Yalova Belediye Spor Kulübü Başkanı Resul Kocaağa, antrenör Erkan Şat ve sporcular katıldı. Toplam 68 takım ve 948 sporcunun yarıştığı satranç şampiyonasının 6. turu sonunda; Yalova Belediye...

Haberin Tarihi: 26 Temmuz 2016 - Okunma Sayısı:1214 defa okundu.
0Shares

Türkiye Satranç Federasyonu tarafından Konya’da gerçekleştirilen Türkiye Kulüpler Şampiyonası’nda 1. Lige çıkmayı başaran Yalova Belediyespor Kulübü Satranç Takımı, Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ı makamında ziyaret etti.

Yapılan ziyarete, Yalova Belediye Spor Kulübü Başkanı Resul Kocaağa, antrenör Erkan Şat ve sporcular katıldı. Toplam 68 takım ve 948 sporcunun yarıştığı satranç şampiyonasının 6. turu sonunda; Yalova Belediye Spor Kulübü 11 puanla zirveyi elde etmişti.

“Sporun her kademesinde mücadele eden sporcularımız bizleri gururlandırmaya devam ediyor” diyerek söze başlayan Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman; “Konya’da gerçekleştirilen Türkiye Kulüpler Şampiyonası’nda 1. Lige çıkmayı başaran sporcularımızın her biriyle gurur duyuyorum. Yalovalı gençlerimizin yeni başarılara imza atacağına olan inancım tamdır. Dışardan transfer yapılmasından ziyade Yalova’mızın yetenekli gençlerimizin amatör branşlarda yer almasını daha doğru buluyorum. Kentimizi ve Belediyemizi en iyi şekilde temsil eden siz değerli sporcularımızı ve onlara emek vererek bu duruma gelmesini sağlayan hocalarımızı kutluyorum. Başarılı çalışmalarınız için hepinizi tebrik ediyorum.” dedi.

Daha sonra Başkan Salman, sporcularımızın her birine hediyeler vererek günün anısına fotoğraf çektirdi.

0Shares

Bir Yorum Yazın

Künye

İmtiyaz Sahibi
Recep TURAN

Editör
Recep TURAN (recept@yalovaguncel.com) ,

Adresimiz
Yalova/Merkez

Ajans Telefonu
0531 302 25 12

Ajans Fax
0531 302 25 12

Ajans Mail
info@yalovaguncel.com

error: Emek Hırsızlığına Karşı Site Koruma Altında !!