tepe reklam alanı

ÇİFTLİKKÖY’DE OKÇULUK MÜSABAKALARI NEFES KESTİ

ÇİFTLİKKÖY’DE OKÇULUK MÜSABAKALARI NEFES KESTİ

Çiftlikköy’de 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü etkinlikleri kapsamında okçuluk yarışması tertip edildi. 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü anısına OGESED Yalova Okçuluk Spor, Yalova Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü ve Çiftlikköy Belediyesi’nin ortaklaşa düzenlediği Çiftlikköy Atatürk Stadyumunda gerçekleştirilen Okçuluk yarışması nefes kesti. Yarışmaya katılan Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar okçu sporcular...

Haberin Tarihi: 14 Temmuz 2017 - Okunma Sayısı:1091 defa okundu.
0Shares

Çiftlikköy’de 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü etkinlikleri kapsamında okçuluk yarışması tertip edildi. 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü anısına OGESED Yalova Okçuluk Spor, Yalova Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü ve Çiftlikköy Belediyesi’nin ortaklaşa düzenlediği Çiftlikköy Atatürk Stadyumunda gerçekleştirilen Okçuluk yarışması nefes kesti. Yarışmaya katılan Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar okçu sporcular ile birlikte ok attı.

Yarışma 9-10 ve 11-15 yaş sıralaması atışları ile başlayıp 13-14 ve yıldızlar sıralama atışları ile devam ettim. Daha sonra klasik büyükler sıralama atışlarının gerçekleştirildiği yarışmada makaralı büyükler atışları izleyenlere büyük heyecan yaşattı. Klasik eleme atışları ve makaralı eleme atışlarının devam ettiği yarışma yoğun ilgi gördü.

Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar’ın açılış okunu attığı turnuva sonunda ödül törenine Çiftlikköy Belediye Başkan Yardımcısı Yavuz Akgün iştirak edip madalya takdimini gerçekleştirdi.

Yarışmaların tamamlanmasın ardından ödül törenine geçildi. Makaralı büyük erkekler kategorisinde 1’nci Atakan Aydın, 2’nci ise Deniz Akıncı oldu. Makaralı büyük bayanlarda 1’nci Ecenur Yılmaz, 2’nci Deniz İkra Çağlık oldu. 13-14 yaş makaralı bayanlarda 1’nci Selin Keser, 2’nci Sena Baya oldu. Yıldız bayanlarda 1’nci Ece Arı, 2’nci İclal Karabıyık oldu. 11-12 yaş bayan klasik kategorisinde 1’nci Gülten Erol, 2’nci Ayşe Molla, 3’nci Nazlı Göçmen oldu. Minik erkekler klasik kategorisinde 1’nci Ahmet Pehlivan, 2’nci Yusuf Altay, 3’ncü Şeyda Ersoy, 4’ncü Yağız Ersoy oldu. Büyükler erkek klasik kategorisinde 1’nci Sami Aydın, 2’nci Turgay Aydın, 3’ncü ise Eşref Çekici oldu. 13-14 yaş bayanlarda ise tek şampiyon Şevval İnce olurken büyük bayanlar kategorisinde Semiha Gürses şampiyonluğu göğüsledi. 13-14 yaş klasik erkeklerde 1’nci Sefa Fesliğen 2’nci Arda Yılmaz oldu. 13-14 yaş makaralı erkek kategorisinde Atakan Küçükaksoy şampiyon oldu. Son olarak 11-12 yaş klasik yay erkekler kategorisinde 1’nci Selman Uzunsoy, 2 ‘nci ise Eren Turgut oldu.

 

 

 

 

0Shares

Bir Yorum Yazın

Künye

İmtiyaz Sahibi
Recep TURAN

Editör
Recep TURAN (recept@yalovaguncel.com) ,

Adresimiz
Yalova/Merkez

Ajans Telefonu
0531 302 25 12

Ajans Fax
0531 302 25 12

Ajans Mail
info@yalovaguncel.com

error: Emek Hırsızlığına Karşı Site Koruma Altında !!