tepe reklam alanı

Avrupa Şampiyonun’da Türkiye ‘yi Temsil Edecek

Avrupa Şampiyonun’da Türkiye ‘yi Temsil Edecek

İl temsilcisi İbrahim İnce ve Milli Okçu Turan Mutlu Yalova Gençlik hizmetleri ve Spor İl Müdürü Metin Kaplan’ı makamında ziyaret etti. Uzun bir aradan sonra Yalova’da tekrar başlatılan Okçuluk çalışmaları meyvelerini vermeye başladı.Bu çalışmaların ilk sporcusu olan Turan Mutlu önümüzdeki aylarda yapılacak Bedensel Engelliler Avrupa Şampiyonasında Türkiye’yi temsil edecek olan Okçuluk Milli takımına seçilerek Yalova...

Haberin Tarihi: 3 Aralık 2015 - Okunma Sayısı:1339 defa okundu.
0Shares

İl temsilcisi İbrahim İnce ve Milli Okçu Turan Mutlu Yalova Gençlik hizmetleri ve Spor İl Müdürü Metin Kaplan’ı makamında ziyaret etti.

Uzun bir aradan sonra Yalova’da tekrar başlatılan Okçuluk çalışmaları meyvelerini vermeye başladı.Bu çalışmaların ilk sporcusu olan Turan Mutlu önümüzdeki aylarda yapılacak Bedensel Engelliler Avrupa Şampiyonasında Türkiye’yi temsil edecek olan Okçuluk Milli takımına seçilerek Yalova adına önemli bir başarıya imza attı.
Yalova Okçuluk federasyonu il temsilcisi İbrahim İnce ve Yalova’nın gururu Turan Mutlu Yalova Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Metin Kaplan’ı makamında ziyaret ederek bilgilendirmede bulundular. Milli takım çalışmaları ve Avrupa Şampiyonası hakkında bilgi verdi .Mutlu Metin Kaplan’a kendisini yapmış olduğu çalışmalara verdiği desteklerden dolayı teşekkür ederek bundan sonrada Yalova’yı ve Türkiyeyi başarıyla temsil etmeye devam edeceğini söyledi.

Turan Mutlu ayrıca Okçuluk çalışmalarını uzun bir aradan sonra Yalova’da başlamasına sebep olan İl temsilcisi İbrahim İnce’ye de teşekkür etti.

İl Müdürümüz Metin Kaplan; “Çalışkan ve ahlaki değerleri yüksek olan sporcuların her zaman başarılı olacağını , Turan Mutlu’da bunu fazlasıyla yerine getirdiğini sporda başarının çalışma ve ekip çalışması ile gerçekleştiğini belirterek İl temsilcisi İbrahim İnce ve Milli takıma seçilen sporcumuz Milli Sporcumuz Turan Mutlu’yu tebrik edip başarılı çalışmalarının her zaman destekçisi olmaya devam edeceğiz” dedi.

0Shares

Bir Yorum Yazın

Künye

İmtiyaz Sahibi
Recep TURAN

Editör
Recep TURAN (recept@yalovaguncel.com) ,

Adresimiz
Yalova/Merkez

Ajans Telefonu
0531 302 25 12

Ajans Fax
0531 302 25 12

Ajans Mail
info@yalovaguncel.com

error: Emek Hırsızlığına Karşı Site Koruma Altında !!