veri bankasi

Şu Haberi Yayınlasana ?

Son zamanlarda sosyal medya üzerinde şahsıma yada Yalova Güncel Haber facebook sayfasına gelen mesajlarda şu son cümle dikkatimi çekmeye başladı ;” Şu Haberi Yayınlasana ”  kelimesi yer alıyor. Haber sitemizde yayınlanacak olan içerikler tarafımızdan belirlenmekte olup spor bültenleri lig program akışları takip edilerek elimizden geldiğince taze bilgilerle sitemize eklenmektedir. Son zamanlarda gelen bu mesajlardan dolayı...

Yazar: Recep TURAN - Yazının Tarihi: 29 Temmuz 2018 - Okunma Sayısı:248 defa okundu.

Son zamanlarda sosyal medya üzerinde şahsıma yada Yalova Güncel Haber facebook sayfasına gelen mesajlarda şu son cümle dikkatimi çekmeye başladı ;” Şu Haberi Yayınlasana ”  kelimesi yer alıyor. Haber sitemizde yayınlanacak olan içerikler tarafımızdan belirlenmekte olup spor bültenleri lig program akışları takip edilerek elimizden geldiğince taze bilgilerle sitemize eklenmektedir. Son zamanlarda gelen bu mesajlardan dolayı artık sitemizde bu tür paylaşımları gönderenleri doğrudan engelleme yada uyarma ihtiyacı duyuyoruz.

Geçtiğimiz sezon öncesinde 2017/2018 sezonunda tüm spor kulüplerinin mevcut oyuncu kadrolarını , antrenörlerini , irtibat bilgilerini ve logolarını mail göndermelerini rica ettiğimizde bu talebimize koca sezon boyunca sadece Elmalık Spor Kulübü ve Paşakent Spor Kulübü yanıt vererek logosunu ve diğer istenen bilgileri bizlere mail olarak iletmiştir.

RESİMLERİN ” HEPSİNİ ”  YOLLASANA

Sezon boyunca sahada durarak herhangi bir kar amacı güdmeden saatlerce resim çekip bunların içinden en güzel olan kareyi seçip haberi tarafsızca yazıyoruz.Haber yayına çıktıktan sonra ise spor kulüplerinin hepsinde aynı istek ” Resimlerin Hepsini Yollasana ” bizim anlayamadığımız nokta biz bütün gün bu resimleri çekerken haberde kullanmak için çekiyoruz özel çekim hizmeti sunmadığımızdan bu şekilde toplu olarak tüm resimlerin iletilmesi söz konusu değildir. İstisnai durumlar dışında.

YENİ SEZONDA NELER VAR ?

Yeni sezona sayılı günler kaldı. Biliyoruz ki yeni sezonda da manzara aynı olacak değişen birşey olmayacaktır.Bu nedenle yeni sezonda resimlerin toplu olarak iletilmesini isteyen spor kulüpleri bizimle iletişime geçmesi halinde sezon öncesinde yapılacak anlaşma doğrultusunda sezon içerisinde çekilen resimlerin kendilerine iletilmesi konusunda işlem sağlanacaktır.

Anahtar Kelime: , , ,

Bir Yorum Yazın

Künye

İmtiyaz Sahibi
Recep TURAN

Editör
Recep TURAN (recept@yalovaguncel.com) ,

Adresimiz
Yalova/Merkez

Ajans Telefonu
0531 302 25 12

Ajans Fax
0531 302 25 12

Ajans Mail
info@yalovaguncel.com