tepe reklam alanı

Gelen Mesajlardan Artık Sıkılmaya Başladık

Yalova Güncel Spor olarak son 6 yıldır tüm spor branşlarında elimizden geldiğince haberlerinize yer vermeye özen gösterdik. Fakat son zamanlarda sosyal medya başta olmak üzere birçok farklı kanaldan bizimle iletişime geçen sporcu , antrenör veya yönetici kendi takımlarının yada kendilerinin resimlerini istemekte günün olmayacak saatlerinde mesajlar göndermekte , bazen maçın bitiş düdüğünün çalması ile birlikte...

Yazar: Recep TURAN - Yazının Tarihi: 26 Aralık 2019 - Okunma Sayısı:484 defa okundu.
0Shares

Yalova Güncel Spor olarak son 6 yıldır tüm spor branşlarında elimizden geldiğince haberlerinize yer vermeye özen gösterdik. Fakat son zamanlarda sosyal medya başta olmak üzere birçok farklı kanaldan bizimle iletişime geçen sporcu , antrenör veya yönetici kendi takımlarının yada kendilerinin resimlerini istemekte günün olmayacak saatlerinde mesajlar göndermekte , bazen maçın bitiş düdüğünün çalması ile birlikte arka arkaya gelen mesajlar ile resimler istenmektedir.

Birçok kulübü kırmadan resimleri iletmeye çalışıyoruz fakat daha üzerinizdeki ter soğumadan bize gönderilen ” resimleri yolla ” ” resimler nerede kaldı ” “hani bizim resimler” ” yakında külahları değişicez resimler gelmedi hala ” veya tribünde bulunan taraftar ” hani bizim resimler paylaşıcaz gelmedi hala” ” resimleri neden göndermiyorsun” ” abi bizi neden çekmiyorsun?” gibi saçma sapan mesajlar gelmeye başladı. Öncelikle herkes şunu iyi bilmelidir ki , Yalova Güncel Spor kurulduğu günden bu yana herhangi bir kişiden çekilen resim veya yapılan  haber için tek bir kuruş ücret talep etmediğimiz gibi yapılan teklifleri çoğu zaman geri çevirdiğimizde olmuştur.

Yeri geldi sevinçlerinizi , başarılarınızı , üzüntülerinizi sitemizde haber haline getirerek sizleri seven sizlere gönül vermiş olan camianıza haberlerinizi ulaştırma gayretinde bulunduk. Sizlerde takdir edersiniz ki 1 kişi ile yapılan bu haber sitesi bazılarının 10-15 kişilik ekibinin yapamayacağı işi tek başına başarmaya devam etmektedir.

Sizlerden tek ricamız ; lütfen maçlar devam ederken yada maç bitiminden hemen sonra mesaj göndererek bizlerden resim talebinde bulunmayınız. Haberler içerisinde resimler haklarımız gereği hologramlı olarak yayınlanmaktadır. Hologramsız olarak resim talep edenler istedikleri takdirde ilgili görselleri satın alabilirler. Resimlerde reklam veya logo istemeyenler dilerse buradan detayları inceleyebilir.

Bazı yönetici ve sporcuların bizi kendilerinin özel foto muhabiri sanmaları nedeniyle bu açıklamanın yapılması uygun bulunmuştur.

Sitemizde bazı spor kulüplerine yer vermediğimizi ve bundan sonraki süreçte de yer verilmeyeceğinin tekrar bilinmesini isteriz.

Şuan Anlaşmalı Olduğumuz Yerler ;

BölgeselLig  , Yerel Futbol , Futbol Amatör , Yeni Düşün Medya , Erol EFTEKİN, Murat NAZİK  , Erol YILDIZ

0Shares

Bir Yorum Yazın

Künye

İmtiyaz Sahibi
Recep TURAN

Editör
Recep TURAN (recept@yalovaguncel.com) ,

Adresimiz
Yalova/Merkez

Ajans Telefonu
0531 302 25 12

Ajans Fax
0531 302 25 12

Ajans Mail
info@yalovaguncel.com

error: Emek Hırsızlığına Karşı Site Koruma Altında !!