ALTINOVALI GÜREŞÇİLER ŞAMPİYONLUĞA ABONE

ALTINOVALI GÜREŞÇİLER ŞAMPİYONLUĞA ABONE

Altınova Belediyesi Güreş Takımı, İl Şampiyonası’nda birincilik kürsüsündeki yerini aldı. Yalova’da düzenlenen il şampiyonasında takım halinde şampiyon olan Altınova Belediyesi Güreş Takımından 6 sporcu Erzurum’da yapılacak olan Türkiye Şampiyonası’na katılmaya hak kazandı. ÖNEMLİ BAŞARI Altınova Belediyespor Güreş Antrenörleri Semih Turgut ve Burak Kaya, şampiyonada önemli maçlara imza attıklarını ifade ederek, “6 sporcumuzun Türkiye Şampiyonasına gitmesi...

Haberin Tarihi: 20 Şubat 2018 - Okunma Sayısı:324 defa okundu.

Altınova Belediyesi Güreş Takımı, İl Şampiyonası’nda birincilik kürsüsündeki yerini aldı.

Yalova’da düzenlenen il şampiyonasında takım halinde şampiyon olan Altınova Belediyesi Güreş Takımından 6 sporcu Erzurum’da yapılacak olan Türkiye Şampiyonası’na katılmaya hak kazandı.
ÖNEMLİ BAŞARI
Altınova Belediyespor Güreş Antrenörleri Semih Turgut ve Burak Kaya, şampiyonada önemli maçlara imza attıklarını ifade ederek, “6 sporcumuzun Türkiye Şampiyonasına gitmesi ve Milli Takım seçmelerine katılacak olmaları bizler için çok önemli. Başarılarımız artarak devam edecek. Bizlere her türlü desteği veren Altınova Belediye Başkanımız Dr. Metin Oral’a, belediye meclis üyelerimize, Altınova Belediyespor Kulüp Başkanı Sedat Ok ve yönetim kurulu üyelerine genç sporcu kardeşlerimiz adına teşekkür ederiz” dediler.

Bir Yorum Yazın

Künye

İmtiyaz Sahibi
Recep TURAN

Editör
Recep TURAN (recept@yalovaguncel.com) ,

Adresimiz
Yalova/Merkez

Ajans Telefonu
0531 302 25 12

Ajans Fax
0531 302 25 12

Ajans Mail
info@yalovaguncel.com

error: Emek Hırsızlığına Karşı Site Koruma Altında !!