tepe reklam alanı

Yılmaz ; Gerekli Tedbirler Hemen Alınmalı

Yılmaz ; Gerekli Tedbirler Hemen Alınmalı

Yalova’da 1 Amatör Küme ‘nin başlamasına kısa bir süre kalmışken Demir Spor Kulübü Antrenörü Osman YILMAZ’ın  yaptığı açıklamalar gündeme oturdu. YILMAZ ;” 1. Amatör Küme’nin hata kaldırmayan ve zorlu bir lig olduğunu bu nedenle ister istemez kulüpler yada oyuncular arasında saha içerisinde istenmeyen olayların yaşanabileceğini bununda kulüp yöneticilerinin sağ duyulu yaklaşımları ile önüne geçilebileceğini aktardı....

Haberin Tarihi: 16 Eylül 2018 - Okunma Sayısı:298 defa okundu.

Yalova’da 1 Amatör Küme ‘nin başlamasına kısa bir süre kalmışken Demir Spor Kulübü Antrenörü Osman YILMAZ’ın  yaptığı açıklamalar gündeme oturdu. YILMAZ ;” 1. Amatör Küme’nin hata kaldırmayan ve zorlu bir lig olduğunu bu nedenle ister istemez kulüpler yada oyuncular arasında saha içerisinde istenmeyen olayların yaşanabileceğini bununda kulüp yöneticilerinin sağ duyulu yaklaşımları ile önüne geçilebileceğini aktardı. YILMAZ  1 Amatör Küme’de oynayacak oyuncuların Süper Amatör Küme  serüvenine daha yakın olmaları istenmeyen olayların yaşanmasına neden olabileceğini öngören Yılmaz ilgili mercilerin gerekli tedbirleri lig başlamadan alması gerektiğini” aktardı.

1.Amatör Küme A Grubu ekiplerinden Demir Spor Antrenörü Osman Yılmaz, Süper Amatör Kümenin 5-6 Ocak 2019 tarihinde başlamasının 1. Amatörde dengeleri bozduğunu söyledi. 1. Amatörün kendine has ve mütevazi bir lig olduğuna dikkat çeken Yılmaz, Süper Amatörden gelecek futbolcuların sıkıntı ve sorun yaratacağını maç sonlarında istenmeyen görüntülere sebebiyet vereceğine vurgu yaptı. Demir Spor antrenörü Osman Yılmaz,” Spor yöneticilerini şimdiden uyarıyorum. Süper Amatör Kümenin 5-6 Ocak 2019 tarihinde başlamasından dolayı 1. Amatör Kümede tüm dengeler bozulacak. Birçok futbolcu bu mütevazi ligde oynayacak. Geçen sezon yaşananlar ortadadır.Maç öncesinde ve sonrasında bazı oyuncuların bir hareketi sahada bir anda kıvılcım etkisi yaparak istenmeyen olayların başlamasına ve sahanın bir anda karışmasına neden olmaktadır.Geçtiğimiz sezonda bazı oyuncuların sudan sebepler ile yaptıkları hatalar neredeyse bir kulübün hükmen yenilmesine kadar gidiyordu. Aynılarını 1. Amatör Kümede göreceğiz. Maç öncesi maç sonrası istenmeyen görüntüler olacak. Çünkü bu lig denk bir lig. Takımlar buna göre hesaplarını yapıp sahaya çıkıyor. Bu lig şımarıklığı kaldırmaz. Dostça geçen lig birkaç takımın sorumsuzluğu ve spor yöneticilerimizin öngörmemesi nedeniyle garip hal alacak. Bir an evvel önlem alınmalıdır” dedi.

Anahtar Kelime: ,

Bir Yorum Yazın

Künye

İmtiyaz Sahibi
Recep TURAN

Editör
Recep TURAN (recept@yalovaguncel.com) ,

Adresimiz
Yalova/Merkez

Ajans Telefonu
0531 302 25 12

Ajans Fax
0531 302 25 12

Ajans Mail
info@yalovaguncel.com

error: Emek Hırsızlığına Karşı Site Koruma Altında !!