veri bankasi

Yeşilovaspor’da Hedef Belli

Yeşilovaspor’da Hedef Belli

Yeşilovaspor ligin başlamasına sayılı günler kala antrenman çalışmalarına  kendi tesislerinde aralıksız olarak devam ediyor. Takımın tam kadro olarak katıldığı antrenmanda kondisyon ağırlıklı çalışma yapıldı. Takım Antrenör Nizamettin DAĞ , Genel Kaptan Arif GÖKSU ve Takım Sorumlusu Koray GÜMRAN eşliğinde gerçekleşen çalışmaları kulüp başkanı Turan ÇAĞLAR yakından takip ederek oyuncuların performanslarını yerinde inceledi. Geçtiğimiz sezonda büyük...

Haberin Tarihi: 8 Ağustos 2017 - Okunma Sayısı:518 defa okundu.

Yeşilovaspor ligin başlamasına sayılı günler kala antrenman çalışmalarına  kendi tesislerinde aralıksız olarak devam ediyor. Takımın tam kadro olarak katıldığı antrenmanda kondisyon ağırlıklı çalışma yapıldı. Takım Antrenör Nizamettin DAĞ , Genel Kaptan Arif GÖKSU ve Takım Sorumlusu Koray GÜMRAN eşliğinde gerçekleşen çalışmaları kulüp başkanı Turan ÇAĞLAR yakından takip ederek oyuncuların performanslarını yerinde inceledi.

Geçtiğimiz sezonda büyük başarılar elde etmesine rağmen Süper Amatör Küme’ye yükselmek için yeterli puan toplayamayarak bir üst lig yarışında hedefine ulaşamayan Yeşilovaspor yönetimi taraftarına bu sezon Süper Amatör Küme’de oynamak için ellerinden geleni yapacaklarının sinyalini verdi.

Turan ÇAĞLAR geçtiğimiz sezonda alınan bazı kararların bu sezon içerisinde oynanacak olan müsabakalarda da aynı hassasiyet ile alınarak tüm takımlara eşit ve adil bir yaklaşımın olması konusunda temennilerini iletti.

Bir Yorum Yazın

Künye

İmtiyaz Sahibi
Recep TURAN

Editör
Recep TURAN (recept@yalovaguncel.com) ,

Adresimiz
Yalova/Merkez

Ajans Telefonu
0531 302 25 12

Ajans Fax
0531 302 25 12

Ajans Mail
info@yalovaguncel.com