tepe reklam alanı

Yeşilova Spor’dan Çoşkulu Açılış

Yeşilova Spor’dan Çoşkulu Açılış

Yalova Belediyesinin katkılarıyla yeniden düzenlenen ve modern bir görünüme kavuşan Yeşilovaspor’un tesislerinin açılışı gerçekleştirildi. Kazımkarabekir Mahallesinde bulunan Yeşilovaspor Tesislerinin açılışına Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Başkan Yardımcıları Halit Güleç, İlyas Özdemir, Yalova ASKF Başkanı Tamer Erbul, Futbol İl Temsilcisi Sultan Eyüpoğlu, Yeşilovaspor Kulübü Başkanı Turan Çağlar, diğer kulüp başkanları ve yöneticileri ile futbola ve spora...

Haberin Tarihi: 18 Ekim 2018 - Okunma Sayısı:330 defa okundu.

Yalova Belediyesinin katkılarıyla yeniden düzenlenen ve modern bir görünüme kavuşan Yeşilovaspor’un tesislerinin açılışı gerçekleştirildi. Kazımkarabekir Mahallesinde bulunan Yeşilovaspor Tesislerinin açılışına Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Başkan Yardımcıları Halit Güleç, İlyas Özdemir, Yalova ASKF Başkanı Tamer Erbul, Futbol İl Temsilcisi Sultan Eyüpoğlu, Yeşilovaspor Kulübü Başkanı Turan Çağlar, diğer kulüp başkanları ve yöneticileri ile futbola ve spora gönül verenler katıldı.

Yalova Belediyesi olarak gençlere spor yapmaları yönünde imkanlar sağladıklarını belirten Başkan Salman; “Kazımkarabekir Mahallemizde bulunan ancak yeterli standartlara sahip olmayan Yeşilovaspor’un tesislerini daha modern ve kullanılabilecek bir hale getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Kentimizde bulunan tüm spor kulüplerine Yalova Belediyesi olarak elimizden gelen desteği veriyoruz. Gençlerimizi spora yönlendiren ve onlara sahip çıkan spor kulübü başkanlarına, antrenörlerine buradan teşekkür etmek istiyorum. Kötü alışkanlıklardan ve disiplinsiz hayattan gençleri uzaklaştırıp, disiplinli bir hayata alıştıran, sosyalleştiren ve zihnen, bedenen gençleri sağlıklı hale getiren tüm emek verenleri kutluyorum. Tüm bu duygu ve düşüncelerle yeniden modernize ettiğimiz Yeşilovaspor Tesislerinin Yalova’mıza hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Açılışı gerçekleştirilen Yeşilovaspor Tesislerini gezen Başkan Salman, açılış nedeniyle yapılan gösteri maçının santra vuruşunu yaptı.

Anahtar Kelime: ,

Bir Yorum Yazın

Künye

İmtiyaz Sahibi
Recep TURAN

Editör
Recep TURAN (recept@yalovaguncel.com) ,

Adresimiz
Yalova/Merkez

Ajans Telefonu
0531 302 25 12

Ajans Fax
0531 302 25 12

Ajans Mail
info@yalovaguncel.com

error: Emek Hırsızlığına Karşı Site Koruma Altında !!