tepe reklam alanı

YEŞİL SAHALARDA VE HAVUZDA TER DÖKÜYOR

YEŞİL SAHALARDA VE HAVUZDA TER DÖKÜYOR

Yalova TFFHGD üyesi Hakem Fatma ŞENYİĞİT  yeşil sahalarda ve havuzda ter döküyor. ŞENYİĞİT yeşil sahalarda yönettiği maçların yanısıra birde kapalı havuzda yüzme hakemi olarak görev yapmaya devam ediyor. Yalova’mızın yetenekli bayan hakemlerinin her yeni bir gün farklı yetenekleri ve özellikleri ortaya çıkmaya devam ediyor. Yalova’da görev yapan bayan hakemlerin dikkat ve becerileri her kesim tarafından...

Haberin Tarihi: 25 Nisan 2016 - Okunma Sayısı:1396 defa okundu.
0Shares

Yalova TFFHGD üyesi Hakem Fatma ŞENYİĞİT  yeşil sahalarda ve havuzda ter döküyor. ŞENYİĞİT yeşil sahalarda yönettiği maçların yanısıra birde kapalı havuzda yüzme hakemi olarak görev yapmaya devam ediyor. Yalova’mızın yetenekli bayan hakemlerinin her yeni bir gün farklı yetenekleri ve özellikleri ortaya çıkmaya devam ediyor. Yalova’da görev yapan bayan hakemlerin dikkat ve becerileri her kesim tarafından takdir edilmeye devam ediyor.

HAVUZ HAKEMLİĞİNDE DE BAŞARILI

ŞENYİĞİT katıldığı havuz hakemliğinide başarılı bir şekilde gerçekleştirmeye devam ediyor. Havuz hakemliğinde dikkat ve saliseler çok önemli olduğundan bu görevide yeteneği ve dikkati sayesinde başarılı bir şekilde yerine getirmeyi başaran ŞENYİĞİT kariyerinde kendisini geliştirmeye ve kişisel becerilerine yeni spor branşları eklemeye devam ediyor.

Yalova Güncel Spor olarak ŞENYİĞİT ve Tüm Hakemlerimize başarılar dileriz.

0Shares

Bir Yorum Yazın

Künye

İmtiyaz Sahibi
Recep TURAN

Editör
Recep TURAN (recept@yalovaguncel.com) ,

Adresimiz
Yalova/Merkez

Ajans Telefonu
0531 302 25 12

Ajans Fax
0531 302 25 12

Ajans Mail
info@yalovaguncel.com

error: Emek Hırsızlığına Karşı Site Koruma Altında !!