veri bankasi

YALOVALI GENC KALECILERIMIZ SEZONU ERKEN ACTILAR

YALOVALI GENC KALECILERIMIZ SEZONU ERKEN ACTILAR

Eski kaleci İbrahim İNCE eşliğinde Yalova’nın genç yetenekleri fileleri korumak için sezonu erken açtı. Yalova Atatürk Stadında çalışmalarına aralıksız devam eden İNCE ,  yetiştirdiği kaleciler Beşiktaş , Eskişehir gibi Türkiye’nin büyük kulüplerinin yanısıra Yalova’nın değerli kulüplerinden Sultaniye , Çiftlikköy ve Kadıköy filelerini korumaya devam ediyor.Bizimle çalışmak isteyen tüm gençlerimizi bekleriz kapımız herkese açıktır. İbrahim İNCE...

Haberin Tarihi: 5 Temmuz 2018 - Okunma Sayısı:1891 defa okundu.

Eski kaleci İbrahim İNCE eşliğinde Yalova’nın genç yetenekleri fileleri korumak için sezonu erken açtı. Yalova Atatürk Stadında çalışmalarına aralıksız devam eden İNCE ,  yetiştirdiği kaleciler Beşiktaş , Eskişehir gibi Türkiye’nin büyük kulüplerinin yanısıra Yalova’nın değerli kulüplerinden Sultaniye , Çiftlikköy ve Kadıköy filelerini korumaya devam ediyor.Bizimle çalışmak isteyen tüm gençlerimizi bekleriz kapımız herkese açıktır.

İbrahim İNCE ;” Sezon öncesinde genç yeteneklerimiz ile bir araya geldik sezon başlamadan önce eksikliklerimizi gidererek sezonu formda geçirmek ve hatasız kurtarışlar yapmak için elimizden gelen her türlü çalışmayı yapmaya devam ediyoruz.

Anahtar Kelime: ,

Bir Yorum Yazın

Künye

İmtiyaz Sahibi
Recep TURAN

Editör
Recep TURAN (recept@yalovaguncel.com) ,

Adresimiz
Yalova/Merkez

Ajans Telefonu
0531 302 25 12

Ajans Fax
0531 302 25 12

Ajans Mail
info@yalovaguncel.com