tepe reklam alanı

Takımımızı Her Noktada Desteğe Hazırız

Takımımızı Her Noktada Desteğe Hazırız

Yeşilova Spor’un 12 numarası Emirbayırı Taraftar Grubu takımlarının yarın çıkacağı Akköy Spor deplasmanı öncesinde takımlarına moral mesajı veren grup her iki takıma başarılar diledi. Emirbayırı Gençlik takımlarının yarın Termal İlçe Stadı’nda oynanacak olan Akköy Spor – Yeşilova Spor müsabakası öncesinde müsabakanın dostluk , kardeşlik ve fairplay çerçevesinde gerçekleşmesini temenni ederken takımların çıkacakları bu zorlu mücadelede...

Haberin Tarihi: 10 Kasım 2018 - Okunma Sayısı:380 defa okundu.

Yeşilova Spor’un 12 numarası Emirbayırı Taraftar Grubu takımlarının yarın çıkacağı Akköy Spor deplasmanı öncesinde takımlarına moral mesajı veren grup her iki takıma başarılar diledi. Emirbayırı Gençlik takımlarının yarın Termal İlçe Stadı’nda oynanacak olan Akköy Spor – Yeşilova Spor müsabakası öncesinde müsabakanın dostluk , kardeşlik ve fairplay çerçevesinde gerçekleşmesini temenni ederken takımların çıkacakları bu zorlu mücadelede sahada ter dökecek olan her bir sporcuya ayrı ayrı başarılar diledi.

Emirbayırı Gençlik ;” biz taraftar grubu olarak takımımıza ister deplasmanda , ister sahamızda ortam yada mekan farketmeksizin yağmur , çamur , kar yada şartlar ne olursa olsun biz Yeşilova Spor arması altında takımın her kademesinde , her yaş grubunda ter dökmüş bu forma altında nice başarılara imza atmış ve adımızı en üstte dalgalandırmayı başarmış bir spor kulübü olarak sahaya çıkıcaz. Yeşilova Spor yarın çıkacağı bu mücadelede Turan ÇAĞLAR hocamız ile birlikte  takım arkadaşlarımızın dostluk çerçevesinde sahaya çıkacaklarını ve her zaman ki gibi takımımızın sahadan galibiyet ile ayrılacağına eminiz.” açıklaması yaptı.

Anahtar Kelime: , , , ,

Bir Yorum Yazın

Künye

İmtiyaz Sahibi
Recep TURAN

Editör
Recep TURAN (recept@yalovaguncel.com) ,

Adresimiz
Yalova/Merkez

Ajans Telefonu
0531 302 25 12

Ajans Fax
0531 302 25 12

Ajans Mail
info@yalovaguncel.com

error: Emek Hırsızlığına Karşı Site Koruma Altında !!