tepe reklam alanı

Neden Mobil Uygulama Yapmıyoruz?

Neden Mobil Uygulama Yapmıyoruz?

Değerli Takipçilerimiz #YalovaGüncelSpor sitesi olarak bugüne kadar hiç bir karşılık beklemeden sizlere takımlarınızın canlı skorlarını ve her türlü haberlerini ulaştırmaya çalışıyoruz. Son dönemlerde bize sıkça sorulan bir soru üzerine bu yazıyı paylaşma gereği hissettik. Bu soru “Canlı skorlar ve diğer haberlerle ilgili neden mobil uygulama yapmıyorsunuz” şeklindedir. #YalovaGüncelSpor sitesi olarak bu siteden bizim herhangi bir...

Haberin Tarihi: 21 Kasım 2019 - Okunma Sayısı:361 defa okundu.
0Shares

Değerli Takipçilerimiz

#YalovaGüncelSpor sitesi olarak bugüne kadar hiç bir karşılık beklemeden sizlere takımlarınızın canlı skorlarını ve her türlü haberlerini ulaştırmaya çalışıyoruz.

Son dönemlerde bize sıkça sorulan bir soru üzerine bu yazıyı paylaşma gereği hissettik. Bu soru “Canlı skorlar ve diğer haberlerle ilgili neden mobil uygulama yapmıyorsunuz” şeklindedir.

#YalovaGüncelSpor sitesi olarak bu siteden bizim herhangi bir maddi kazancımız yok. Bugüne kadar bu işi GÖNÜLLÜK ESASINA GÖRE” yapıyoruz.

Uygulama yapmayı bizde çok istiyoruz. Yaptığımız araştırmada sistemimize bağlantılı olarak çalışabilecek bir mobil uygulama için yüklü miktarda para istiyorlar. Bizim #YalovaGüncelSpor sitesi olarak bunun altından kalkmamız mümküm değildir.

Ancak bu konuda bize maddi olarak destek olacak iş adamları firmalar şirketler, şahıslar, kurum ve kuruluşlar olursa ancak bu şekilde mobil uygulamayı yaptırmayı düşünüyoruz.

Bu konuda sitemize reklam verebilirsiniz. Sponsor olabilirsiniz veya olabileceklere iletebilirsiniz.
www.yalovaguncelspor.com

0Shares

Bir Yorum Yazın

Künye

İmtiyaz Sahibi
Recep TURAN

Editör
Recep TURAN (recept@yalovaguncel.com) ,

Adresimiz
Yalova/Merkez

Ajans Telefonu
0531 302 25 12

Ajans Fax
0531 302 25 12

Ajans Mail
info@yalovaguncel.com

error: Emek Hırsızlığına Karşı Site Koruma Altında !!