tepe reklam alanı

Ligin Kilit Takımları Çekildiklerini Açıkladı

Ligin Kilit Takımları Çekildiklerini Açıkladı

Yalova Süper Amatör Lig’de mücadele edecek takımların sayısı ve isimleri netlik kazandı. Sezon öncesinde ligde ciddi çalışmalar içerisinde oldukları aktarılan Armutlu Belediyespor, Termal Belediyespor, Hacımehmetspor ve Elmalıkspor  ligden çekildiğini açıkladı. Takımların ligden çekildiklerini açıklaması ile mücadele edecek takım sayısı 8 olurken statü gereği bir alt lige düşecek takım sayısı 1 oldu. Takımların lig hazırlıkları devam...

Haberin Tarihi: 11 Eylül 2018 - Okunma Sayısı:202 defa okundu.

Yalova Süper Amatör Lig’de mücadele edecek takımların sayısı ve isimleri netlik kazandı. Sezon öncesinde ligde ciddi çalışmalar içerisinde oldukları aktarılan Armutlu Belediyespor, Termal Belediyespor, Hacımehmetspor ve Elmalıkspor  ligden çekildiğini açıkladı. Takımların ligden çekildiklerini açıklaması ile mücadele edecek takım sayısı 8 olurken statü gereği bir alt lige düşecek takım sayısı 1 oldu. Takımların lig hazırlıkları devam ederken transfer çalışmalarına da aralıksız devam ediyor.

Geçtiğimiz sezon Armutlu Belediyespor, Termal Belediyespor, Hacımehmetspor ve Elmalıkspor ligde yer aldıkları mücadelelerde rakiplerinin şampiyonluk yolundaki en büyük engel olan takımlar arasında yer alan Elmalık Spor ve Armutlu Belediye Spor’un ligden çekilmesi ile dengeler bir anda bozuldu.

Bu sezon Süper Amatör Lig’de Çınarcık Belediyespor, Çiftlikköy Belediyespor, Hersekspor, Gökçederespor, Sultaniyespor, Teşvikiye Belediyespor ve Tavşanlı Belediyespor şampiyonluk mücadelesi verecek.

Bir Yorum Yazın

Künye

İmtiyaz Sahibi
Recep TURAN

Editör
Recep TURAN (recept@yalovaguncel.com) ,

Adresimiz
Yalova/Merkez

Ajans Telefonu
0531 302 25 12

Ajans Fax
0531 302 25 12

Ajans Mail
info@yalovaguncel.com

error: Emek Hırsızlığına Karşı Site Koruma Altında !!