tepe reklam alanı

Kadıköy Spor’da Puan Kaybı Devam Ediyor

Kadıköy Spor’da Puan Kaybı Devam Ediyor

SporToto Bölgesel Amatör Lig 10. Grup 8. Hafta mücadelesinde sahasında İstanbul temsilcisi Atlas Spor Kulübü ile Altınova Belediye Spor Tesisleri Hersekzade Ahmet Paşa sahasında karşılaştı. Maçın hakem triosu orta hakem Efe ÜNÜVAR (Kocaeli – Bölgesel Hakem ) , yardımcıları ise 1. yardımcı Önder DEMİR (Sakarya- Bölgesel Yardımcı Hakem ) , 2 yardımcı Furkan ATA (Kocaeli...

Haberin Tarihi: 10 Kasım 2019 - Okunma Sayısı:1242 defa okundu.
0Shares

SporToto Bölgesel Amatör Lig 10. Grup 8. Hafta mücadelesinde sahasında İstanbul temsilcisi Atlas Spor Kulübü ile Altınova Belediye Spor Tesisleri Hersekzade Ahmet Paşa sahasında karşılaştı. Maçın hakem triosu orta hakem Efe ÜNÜVAR (Kocaeli – Bölgesel Hakem ) , yardımcıları ise 1. yardımcı Önder DEMİR (Sakarya- Bölgesel Yardımcı Hakem ) , 2 yardımcı Furkan ATA (Kocaeli – Bölgesel Yardımcı Hakem ) ve maçın 4. hakemi Yunus Aytekin ATABEK (Sakarya- Bölgesel Hakem ). Maçın gözlemcisi Özay DÖNMEZ (İzmir – Bölgesel Gözlemci ) , TFF Yalova İl Temsilcisi Sultan EYÜBOĞLU ve Saha Komiseri Yusuf TÜRK sahada yer aldı.

Maçın başlama vuruşundan önce son kontrollerini yapan Efe ÜNÜVAR ; yardımcıları ve maçın 4. hakemi Yunus Aytekin ATABEK aldığı onay sonrasında başlama vuruşu için düdüğünü çaldı. Maçın başlama vuruşu ile birlikte Kadıköy Spor rakip ceza alanında dağılımını yaparken kaleye ataklar yapmaya başladı. Maçın ilk atağından eli boş dönen Kadıköy Spor oyuncuları defansta yarattıkları boşluğu iyi değerlendiren Atlas Spor yaptığı kontra atakta Kadıköy Spor kalecine takıldı.

Maçın ilk yarısında takımların karşılıklı olarak gol kaçırmaları ile devam etti. Maçın ikinci yarısında sahada farklı bir Kadıköy Spor ve Atlas Spor oyun oynamaya başladı. Maçın ikinci yarısında ataklarına hız kesmeden devam eden Atlas Spor maçın 48′ dakikasına girildiğinde defansın topu uzaklaştırmakta zorlanmasını fırsata çeviren Atlas Spor oyuncusu (7) Sefa OĞUZ topu ağlara göndererek takımını deplasmanda 1-0 öne geçirdi.

Maçın devam eden dakikalarında Kadıköy Spor rakip alanda top kayıplarına devam etmesi nedeniyle skorda dengeyi sağlayamadı. Kadıköy Spor oyuncuları zaman zaman maçın 4. hakemi Yunus Aytekin ATABEK (Sakarya- Bölgesel Hakem ) ile de tartışmalar yaşasa da maçın orta hakemi Efe ÜNÜVAR (Kocaeli – Bölgesel Hakem ) tarafından oyuncular itirazlar nedeniyle oyunun gereksiz duraksadığını belirterek oyuna dönmeleri konusunda uyarılarda bulundu.

Maçın 82′ dakikasına girildiğinde Atlas Spor’dan (7) Sefa OĞUZ bir kez daha sahneye çıkarak kendisinin ve takımının 2. golünü atarak takımına rahat bir nefes aldırdı. Maçın 4. hakemi Yunus Aytekin ATABEK (Sakarya- Bölgesel Hakem ) maçın normal süresine +3 eklendiğini göstermesinden sonra 90+3’de Kadıköy Spor oyuncusu (7) Umut KIRAL takımının golünü atan isim oldu. Maç skor 2-1 olurken maçın hakemi son düdüğünü çaldı.

 

Haber Recep TURAN  / Foto İhsan BAKSİ

0Shares

Bir Yorum Yazın

Künye

İmtiyaz Sahibi
Recep TURAN

Editör
Recep TURAN (recept@yalovaguncel.com) ,

Adresimiz
Yalova/Merkez

Ajans Telefonu
0531 302 25 12

Ajans Fax
0531 302 25 12

Ajans Mail
info@yalovaguncel.com

error: Emek Hırsızlığına Karşı Site Koruma Altında !!