veri bankasi

Elmalık Spor Yönetimi İftarda Bir Araya Geldi

Elmalık Spor Yönetimi İftarda Bir Araya Geldi

Yalova Elmalık Köyü Spor Kulübü Yönetimi her yıl geleneksel hale gelen yönetim ile iftar yemeğinde bir arata geldi. Kulüp başkanı Melih BOZ tarafından organize edilen ve köy içerisinde bulunan saklı bir cennet olan ÇEL-TUR tesislerinde gerçekleşen iftar  yemeğine  Yönetim Kurulu Üyesi Imdat Akcal, Yönetim Kurulu Üyesi Dursun Ali Yalçın,Yönetim Kurulu Üyesi Şerif Avci, Yönetim Kurulu...

Haberin Tarihi: 5 Haziran 2018 - Okunma Sayısı:401 defa okundu.

Yalova Elmalık Köyü Spor Kulübü Yönetimi her yıl geleneksel hale gelen yönetim ile iftar yemeğinde bir arata geldi. Kulüp başkanı Melih BOZ tarafından organize edilen ve köy içerisinde bulunan saklı bir cennet olan ÇEL-TUR tesislerinde gerçekleşen iftar  yemeğine  Yönetim Kurulu Üyesi Imdat Akcal, Yönetim Kurulu Üyesi Dursun Ali Yalçın,Yönetim Kurulu Üyesi Şerif Avci, Yönetim Kurulu Üyesi  ve  Sporsor Atak Ticaret Sahibi Taner Fedar, Yönetim Kurulu Üyesi  ve Antrenör Yalçın Tokay,  Oktay Çolak ve Türkcell Yıldızlar GSM Sahibi  Ünal Yıldız katılım sağladı.

İftar yemeğinde bir araya gelen yönetim hem sezon içerisinde kazanılan zafer ve şampiyonlukları ele aldı hem de 2018/2019 sezonu için çizilecek yol haritası için istişarelerde bulundu. Yalova’nın tecrübeli isimlerinden oluşan kulüp yönetimi 2018/2019 sezonunda da şampiyon olarak bir üst lige yükselerek köylerinin ve takımlarının ismini duyurmaya devam etmek istiyor. Kulüp Başkanı Melih BOZ ;” Köy halkı , takım  ve yönetim sezon içerisinde kenetlenerek imkansız gözüyle bakılanı başararak hem puan farkı ile lider hem de şampiyonluk alarak kupayı köyümüze getirmenin gururunu yaşıyoruz. Kulüp yönetimi olarak 2018/2019 sezonunda da aynı başarıyı tekrarlamak için elimizden gelen herşeyi yapmaya çalışıcaz” açıklaması yaptı.

Bir Yorum Yazın

Künye

İmtiyaz Sahibi
Recep TURAN

Editör
Recep TURAN (recept@yalovaguncel.com) ,

Adresimiz
Yalova/Merkez

Ajans Telefonu
0531 302 25 12

Ajans Fax
0531 302 25 12

Ajans Mail
info@yalovaguncel.com