tepe reklam alanı

Düdük Bu Kez Onun Anısına Çaldı

Düdük Bu Kez Onun Anısına Çaldı

Tekirdağ’daki tren kazasında hayatını kaybeden Çamlıca Spor Kulübü oyuncusu Oğuz Arda Sel için futbol turnuvası düzenlendi. Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde geçtiğimiz ay gerçekleşen tren kazasında hayatını kaybeden 12 yaşındaki Oğuz Arda Sel için Çamlıca Spor Kulübü futbol turnuvası düzenledi. Futbola düşkünlüğü ile tanınan Oğuz Arda Sel için Çamlıca Spor Kulübü’nde gerçekleşen turnuvaya Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi...

Haberin Tarihi: 9 Ağustos 2018 - Okunma Sayısı:546 defa okundu.

Tekirdağ’daki tren kazasında hayatını kaybeden Çamlıca Spor Kulübü oyuncusu Oğuz Arda Sel için futbol turnuvası düzenlendi.

Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde geçtiğimiz ay gerçekleşen tren kazasında hayatını kaybeden 12 yaşındaki Oğuz Arda Sel için Çamlıca Spor Kulübü futbol turnuvası düzenledi. Futbola düşkünlüğü ile tanınan Oğuz Arda Sel için Çamlıca Spor Kulübü’nde gerçekleşen turnuvaya Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, kulüp başkanı, kulüp yöneticileri ile Oğuz Arda Sel’in annesi Mısra Öz katıldı. Turnuva öncesi tren kazasında hayatını kaybeden Oğuz Arda Sel için saygı duruşunda bulunuldu.


Turnuvanın başlama vuruşunu Oğuz Arda Sel’in annesi Mısra Öz ile Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen yaptı.

Anne Mısra Öz, “Gerçekten oğlumun bu hayatta davranışları, futbolu , karakteri güzel olan her şeyi ile ama her şeyi ile onun ile gurur duydum. Bugün burada onun anısına bulunduğum içinde gurur duyuyorum ama onun gökyüzünde değil, burada arkadaşları ile futbol oynamasını isterdim “şeklinde konuştu.

Bir Yorum Yazın

Künye

İmtiyaz Sahibi
Recep TURAN

Editör
Recep TURAN (recept@yalovaguncel.com) ,

Adresimiz
Yalova/Merkez

Ajans Telefonu
0531 302 25 12

Ajans Fax
0531 302 25 12

Ajans Mail
info@yalovaguncel.com

error: Emek Hırsızlığına Karşı Site Koruma Altında !!