veri bankasi

Çınarcık’ta Kale Sağlam

Çınarcık’ta Kale Sağlam

Yalova Süper Amatör Lig’de bu sezon lige şampiyonluk parolası lige başlayacak olan ve  önümüzdeki sezon Bölgesel Amatör Lige çıkmak isteyen Çınarcık Belediyespor sezon öncesinde transfer çalışmalarına hız verirken ilk olarak kalesini sağlama aldı. Sezon öncesi tüm hazırlıklarına devam eden kulüp yönetimi  Termal Belediyespor’dan 1988 doğumlu yaptığı kurtarışlarla adından çokça söz ettiren başarılı kaleci Alper Aydın...

Haberin Tarihi: 5 Temmuz 2018 - Okunma Sayısı:314 defa okundu.

Yalova Süper Amatör Lig’de bu sezon lige şampiyonluk parolası lige başlayacak olan ve  önümüzdeki sezon Bölgesel Amatör Lige çıkmak isteyen Çınarcık Belediyespor sezon öncesinde transfer çalışmalarına hız verirken ilk olarak kalesini sağlama aldı. Sezon öncesi tüm hazırlıklarına devam eden kulüp yönetimi  Termal Belediyespor’dan 1988 doğumlu yaptığı kurtarışlarla adından çokça söz ettiren başarılı kaleci Alper Aydın ile Aşağı Kirazcaspor’dan 1994 doğumlu başarılı kalecisi Eyüp Can Durmuşoğlu’nu transfer çalışmaları kapsamında kadrosuna kattı.

Çınarcık Belediyespor Genel Kaptanı Erdinç ALAZA yaptığı açıklamada;
“Transferlerimiz sürecek İlçemize layık bir ekip oluşturmanın çabası içerisindeyiz.Kulüp olarak en büyük destekçimiz Belediye Başkanımız sayın Avni KURT hiçbir zaman yardımlarını esirgemedi ,hep yanımızda oldu.Bu doğrultuda ilçeye yakışan ,mücadele ruhunu ortaya koyan,hedefleri olan bir takım olgusunu yakalamak istiyoruz.Şampiyonluğa aç olan Çınarcık bu sene hedefine ulaşacaktır.İç transferi bitirdik dış transferde anlaşılan ve görüşülen oyuncular var bunları daha sonra sizlerle paylaşacağım. Önümüzde bölgesel amatör lig var bizim hedefimiz şampiyon olarak ilçemizi bölgesel ligde temsil etmek ve şehrimizin marka değerini yükseltmeye devam etmektir. Belediye başkanımızında en büyük isteği takımımızın bölgesel lig seviyesinde mücadele ederek ilçeye yeni bir marka değeri kazandırmak istemesidir.”dedi.

Anahtar Kelime: , ,

Bir Yorum Yazın

Künye

İmtiyaz Sahibi
Recep TURAN

Editör
Recep TURAN (recept@yalovaguncel.com) ,

Adresimiz
Yalova/Merkez

Ajans Telefonu
0531 302 25 12

Ajans Fax
0531 302 25 12

Ajans Mail
info@yalovaguncel.com