tepe reklam alanı

Aday Hakem Başvuruları Başladı

Aday Hakem Başvuruları Başladı

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından Yalova’da açılacak Futbol Aday Hakem Kursu Başvurularınızı www.yalovatffhgd.org internet sitemizin ADAY HAKEMLİK kısmından yapabilirsiniz. ŞARTLAR ”Durumlarını Belgelemek koşulu ile Milli Takımlara oynamış futbolcular veya Profesyonel liglerde en az 2 sezon oynamış Futbolcular veya en az  sezon Futbol oynamış  futbolcular için Hakemliğe giriş ve klasmanlar arası geçişlerde yaş sınırı dikkate alınmaz.Bu futbolcularda...

Haberin Tarihi: 6 Ocak 2020 - Okunma Sayısı:153 defa okundu.
0Shares
Türkiye Futbol Federasyonu tarafından Yalova’da açılacak Futbol Aday Hakem Kursu Başvurularınızı www.yalovatffhgd.org internet sitemizin ADAY HAKEMLİK kısmından yapabilirsiniz.

ŞARTLAR

”Durumlarını Belgelemek koşulu ile Milli Takımlara oynamış futbolcular veya Profesyonel liglerde en az 2 sezon oynamış Futbolcular veya en az  sezon Futbol oynamış  futbolcular için Hakemliğe giriş ve klasmanlar arası geçişlerde yaş sınırı dikkate alınmaz.Bu futbolcularda klasman terfilerinde hakemlik süresi şartı aranmaz.Sürelerin belirlnmesinde TFF kayıtları esastır.

2-)Kadınlar için hakemliğe giriş ve klasmanlar arası geçişlerdeki yaş kriterleri dikkate alınmaz.
AÇILACAK ADAY HAKEM KURSUNU, EĞİTİMİ VE ATLETİK TESTLERİ BAŞARI İLE TAMAMLAYAN ADAYLARIN MAÇLARDA GÖREV ALABİLMELERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ BELGELERİ TEMİN ETMELERİ GEREKMEKTEDİR

A. Sağlık Kurum’undan son 6 ay içerisinde hakemlik yapabileceğine ilişkin sağlık raporu almış olmak, (Muayenelerinde sağlamdır ibaresi veya Lensle Hakemlik yapabilir ibaresi bulunmalı)

B. Son 6 ay içinde arşivli adli sicil kaydı almış olmak,

C. En az 16 en fazla 29 yaşında olmak (18 Yaşından küçükler için kaza-i rüşt veya anne/baba muvakkatini almış olmak),

D. Noter onaylı nüfus cüzdanı örneği veya vukuatlı nüfus kayıt belgesi,

E. Aday Hakem Kursunu başarı ile tamamlamış (Kurs sonu yapılacak yazılı ve atletik testlerde (12 Dakika x 2400 Metre)) olmak.

YALOVA İL HAKEM KURULU
0Shares

Bir Yorum Yazın

Künye

İmtiyaz Sahibi
Recep TURAN

Editör
Recep TURAN (recept@yalovaguncel.com) ,

Adresimiz
Yalova/Merkez

Ajans Telefonu
0531 302 25 12

Ajans Fax
0531 302 25 12

Ajans Mail
info@yalovaguncel.com

error: Emek Hırsızlığına Karşı Site Koruma Altında !!