ALTINOVA ÇPL BOCCE ŞAMPİYONU

ALTINOVA ÇPL BOCCE ŞAMPİYONU

2017 -2018 Yılı Yalova Okul Sporları Bocce Küçük Erkek Yalova Grup Şampiyonasında birinciliği Altınova Bülent Özyürük Çok Programlı Anadolu Lisesi kazandı. 2017 -2018 Yılı Okul Sporları Bocce Küçük Erkek Yalova Grup Şampiyonası tamamlandı. Şampiyonada birinci olan Altınova Bülent Özyürük Çok Programlı Anadolu Lisesi, Yalova’yı bölge şampiyonasında temsil edecek. YALOVA’YI TEMSİL EDECEKLER Altınova Bülent Özyürük Çok...

Haberin Tarihi: 29 Mart 2018 - Okunma Sayısı:265 defa okundu.

2017 -2018 Yılı Yalova Okul Sporları Bocce Küçük Erkek Yalova Grup Şampiyonasında birinciliği Altınova Bülent Özyürük Çok Programlı Anadolu Lisesi kazandı.

2017 -2018 Yılı Okul Sporları Bocce Küçük Erkek Yalova Grup Şampiyonası tamamlandı. Şampiyonada birinci olan Altınova Bülent Özyürük Çok Programlı Anadolu Lisesi, Yalova’yı bölge şampiyonasında temsil edecek.
YALOVA’YI TEMSİL EDECEKLER
Altınova Bülent Özyürük Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Dilek Akkuş ve Beden Eğitimi Öğretmeni Zübeyde Yerebatan’ın eşliğinde yarışmalara katılan öğrencilerini başarısı ilçede büyük sevinç yarattı. Altınova Bülent Özyürük Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Dilek Akkuş ve Beden Eğitimi Öğretmeni Zübeyde Yerebatan Yalova Gençlik Merkezi Müdürlüğüne, Gençlik Hizmetleri spor Kulübü Başkanlığına ve Yalova İl Temsilcisi Didem Aliaçık’a düzenledikleri etkinlikten dolayı teşekkür ettiler.

Bir Yorum Yazın

Künye

İmtiyaz Sahibi
Recep TURAN

Editör
Recep TURAN (recept@yalovaguncel.com) ,

Adresimiz
Yalova/Merkez

Ajans Telefonu
0531 302 25 12

Ajans Fax
0531 302 25 12

Ajans Mail
info@yalovaguncel.com

error: Emek Hırsızlığına Karşı Site Koruma Altında !!