tepe reklam alanı

Pota’da İsyan Var

Pota’da İsyan Var

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nde sezonun başlamasına 2 gün kala Basketbol Süper Lig’inde mücadele eden Pınar Karşıyaka takımında yaşanan mali sıkıntılar nedeniyle yabancı oyuncular antrenmanlara çıkmayarak yönetimi protesto etti. Yabancı transferler Ağustos ayındaki peşinatları ve Eylül ayında yatırılması gereken maaşlarını alamayan DJ Kennedy ve Dustin Hogue, ödemelerinin yapılmamasını gerekçe göstererek antrenmanlara çıkmazken , Waters ise antrenman...

Haberin Tarihi: 6 Ekim 2017 - Okunma Sayısı:695 defa okundu.

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nde sezonun başlamasına 2 gün kala Basketbol Süper Lig’inde mücadele eden Pınar Karşıyaka takımında yaşanan mali sıkıntılar nedeniyle yabancı oyuncular antrenmanlara çıkmayarak yönetimi protesto etti. Yabancı transferler Ağustos ayındaki peşinatları ve Eylül ayında yatırılması gereken maaşlarını alamayan DJ Kennedy ve Dustin Hogue, ödemelerinin yapılmamasını gerekçe göstererek antrenmanlara çıkmazken , Waters ise antrenman boyunca sadece şut çalışması yaptı.

Sezon öncesi ligin en iyi kadrosunu kurmak için flash transferler yaparak gündeme oturan Pınar Karşıyaka  7 transfer ve 12 milyon TL maliyetli iddialı bir kadro kurdu. Karşıyaka’da yabancı oyuncular, sezon öncesinde ödemelerinin sağlanmaması üzerine  yönetime paraları ödenmediği takdirde pazar günü ligde Anadolu Efes ile oynanacak ilk maça çıkmayacaklarını bildirmişti. Pınar Karşıyaka’da Temmuz ayında Goyang Orions takımından transfer ederek sözleşme yaptığı Dustin Hogue  lisansının alınabilmesi için Güney Kore kulübü Goyang Orions’a 100 bin dolar (358 bin TL) bonservis ödenmesi gerekiyor Pınar Karşıyaka bu bonservis bedelini ödemediğinden dolayı Dustin Hogue ödeme yapılsa bile maça yetişemeyecek.

Bir Yorum Yazın

Künye

İmtiyaz Sahibi
Recep TURAN

Editör
Recep TURAN (recept@yalovaguncel.com) ,

Adresimiz
Yalova/Merkez

Ajans Telefonu
0531 302 25 12

Ajans Fax
0531 302 25 12

Ajans Mail
info@yalovaguncel.com

error: Emek Hırsızlığına Karşı Site Koruma Altında !!