tepe reklam alanı

Kamil İbrahim İle Yollar Ayrıldı

Kamil İbrahim İle Yollar Ayrıldı

Yalova Spor Kulübünden yapılan açıklamada  Demir Spor oyuncularından Iraklı asıllı Kamil İbrahim ile yollarının ayrıldığını açıkladı. Yalova Spor Yönetimi  ile Demir Spor arasında yapılan anlaşma gereği Kamil İbrahim transfer çalışmaları yapılmış yeşil kırmızı renklere bağlanan oyuncunun Yalova Spor Teknik Direktörü Ahmet YURTSEVER’den vatabdaşlık işlemeri için izin alarak kamptan ayrıldığı fakat farklı bir takım ile antrenmanlara...

Haberin Tarihi: 5 Ağustos 2016 - Okunma Sayısı:1113 defa okundu.
0Shares

Yalova Spor Kulübünden yapılan açıklamada  Demir Spor oyuncularından Iraklı asıllı Kamil İbrahim ile yollarının ayrıldığını açıkladı. Yalova Spor Yönetimi  ile Demir Spor arasında yapılan anlaşma gereği Kamil İbrahim transfer çalışmaları yapılmış yeşil kırmızı renklere bağlanan oyuncunun Yalova Spor Teknik Direktörü Ahmet YURTSEVER’den vatabdaşlık işlemeri için izin alarak kamptan ayrıldığı fakat farklı bir takım ile antrenmanlara çıkması haberleri üzerine Yalova Spor’dan basın açıklaması yapıldı.

Yalova Spor’dan yapılan açıklamada ; ” Yalova Spor Kulübü olarak Demir Spor oyuncularından Irak asıllı Kamil İbrahim ile transfer anlaşması yapılmış olup sözleşme şartlarına uymaması ve kulüp prensiplerine aykırı hareket etmesinden dolayı kulübümüz ile olan ilişkisi sonlandırılmıştır. Kendisine spor hayatında başarılar dileriz.” şeklinde açıklama iletildi.

0Shares

Bir Yorum Yazın

Künye

İmtiyaz Sahibi
Recep TURAN

Editör
Recep TURAN (recept@yalovaguncel.com) ,

Adresimiz
Yalova/Merkez

Ajans Telefonu
0531 302 25 12

Ajans Fax
0531 302 25 12

Ajans Mail
info@yalovaguncel.com

error: Emek Hırsızlığına Karşı Site Koruma Altında !!