Altınova’dan Biga’ya Çelme

Altınova’dan Biga’ya Çelme

Bölgesel Amatör Lig 12. grup da maç eksiğine rağmen 7 puan farkla lider durumda bulunan Altınova Belediyespor evinde konuk ettiği Bigaspor karşısında farklı kazandı. Bölgesel amatör Lig 12. grup da 19 hafta müsabakalarında Altınova Belediyespor ile Çanakkale temsilcisi Bigaspor Hersekzade Ahmet Paşa Stadı’nda karşı karşıya geldi. Karşılaşmayı İzmir bölgesi hakemleri Melis Özçiğdem, Eren Öksüzler, Emrah...

Haberin Tarihi: 21 Şubat 2018 - Okunma Sayısı:319 defa okundu.

Bölgesel Amatör Lig 12. grup da maç eksiğine rağmen 7 puan farkla lider durumda bulunan Altınova Belediyespor evinde konuk ettiği Bigaspor karşısında farklı kazandı.

Bölgesel amatör Lig 12. grup da 19 hafta müsabakalarında Altınova Belediyespor ile Çanakkale temsilcisi Bigaspor Hersekzade Ahmet Paşa Stadı’nda karşı karşıya geldi. Karşılaşmayı İzmir bölgesi hakemleri Melis Özçiğdem, Eren Öksüzler, Emrah Binali hakem üçlüsü yönetti. 4. hakem olarak Yalova bölgesi hakemi Ramazan Karahasan görev aldı.

Bölgesel Amatör Lig 12. grup da lider Altınova Belediyespor, sahasında konuk ettiği Bigaspor karşısında baştan sona üstün bir oyun sergilediği karşılaşmadan 4-0 galibiyetle ayrılarak liderlik koltuğundaki yerini perçinledi. 7. dakika da Emin Akyıldız’ın golü ile öbe geçen Altınova Belediyespor 40. dakika da Lokman Akyıldız ile farkı ikiye çıkartarak ilk yarıyada bu skorla girdi. İkinci yarıda da etkili oyununu sürdüren ev sahibi ekip 83. dakika da Cihan Korucuoğlu ve 87. dakika da Barış boylu ile birer gol daha bularak sahadan 4-0 lık sonuçla 3 puanı hanesine yazdırdı.

STAD : Hersekzade Ahmet Paşa Stadı
HAKEMLER : Melis Özçiğdem, Eren Öksüzler, Emrah Binali

ALTINOVA BELEDİYESPOR : Orkun Özdemir, Kemal Badatlı, Burak Emirhan Yurunuş, Volkansel Yalçın, Mehmet Murat Gülbaba, Cihan Korucuoğlu, Emin Akyıldız, Coşkun Akyil, Burak Görgülü (Mustafa Serhat Kaptan 85′), Muhammed Akdeniz (Eren Özen 83′), Lokman Akyıldız (Barış Boylu 72′)
YEDEKLER : Mert Gülsar, Muhammet Remzi Çetinel, Barış Boylu, Mustafa Topuz, Mustafa Serhat Kaptan, Bayram Yiğit, Eren Özen
TEKNİK SORUMLU : Kaya Tevfik saygılı

BİGASPOR : Taner Tamince, Burhan Dağcı, ercan Küçükdemir, Onur Küçük, Murat efe Kura, Metin Şengül, Gürbüz Akyer, Kubilay Atak, Mehmet Yılmaz (Gökhan Hüner 85′), Yoldaş Kartal (Gökay Avcılar 72′), Cenk Kasımoğlu (Emre Arslan 83′)
YEDEKLER : Bartu Arslan, Harun Darıcı, Gökhan Hüner, Berke Erol, Gökay Avcılar, Emre Arslan, Uğur Kaçar
TEKNİK SORUMLU : İbrahim Küçük

SARI KART : Mehmet Murat Gülbaba 37′, Coşkun Akyil 49′ (ALTINOVA BELEDİYESPOR) / Ercan Küçükdemir 55′, Murat Efe Kura 70′, Burhan Dağcı 75′ (BİGASPOR)

GOLLER : Emin Akyıldız 7′, Lokman Akyıldız 40′, Cihan Korucuoğlu 83′, Barış Boylu 87′ (ALTINOVA BELEDİYESPOR)

Bir Yorum Yazın

Künye

İmtiyaz Sahibi
Recep TURAN

Editör
Recep TURAN (recept@yalovaguncel.com) ,

Adresimiz
Yalova/Merkez

Ajans Telefonu
0531 302 25 12

Ajans Fax
0531 302 25 12

Ajans Mail
info@yalovaguncel.com

error: Emek Hırsızlığına Karşı Site Koruma Altında !!