Yalova Amatör Evi Bitime Yaklaşıyor

Yalova Amatör Evi Bitime Yaklaşıyor

Yalova Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Tamer Erbul’un büyük önem verdiği Amatör Evi’nde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Yalova ASKF Başkanı Tamer ERBUL’un en büyük hayalim dediği kompleks bitimine kısa bir süre kalırken kaba inşaat çalışmaları biten tesiste ilerleyen günlerde ince işçilik çalışmaları ve kat çalışmaları başlayacak. Tamer ERBUL’un yapılan çalışmaları belirli aralıklarda yerinde bizzat...

Haberin Tarihi: 12 Ocak 2018 - Okunma Sayısı:396 defa okundu.

Yalova Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Tamer Erbul’un büyük önem verdiği Amatör Evi’nde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Yalova ASKF Başkanı Tamer ERBUL’un en büyük hayalim dediği kompleks bitimine kısa bir süre kalırken kaba inşaat çalışmaları biten tesiste ilerleyen günlerde ince işçilik çalışmaları ve kat çalışmaları başlayacak. Tamer ERBUL’un yapılan çalışmaları belirli aralıklarda yerinde bizzat incelediği ve gereken her türlü çalışmaların daha hızlı ilerlemesi için gerekli desteğin verildiğini ifade etti.

BİR KİŞİNİN DEĞİL HERKESİN EVİ OLACAK
İçinde birçok yeniliğin yer alacağı Yalova’daki spor birimlerinin ihtiyacını karşılayacak olan Amatör Evi üç katlı olacak. Yalova Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Tamer Erbul, ”Amatör Evi’nde Yalova Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu, Türkiye Futbol Federasyonu İl Temsilciliği, Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Yalova Şubesi, İl Hakem Kurulu, TFFHGD Yalova Şubesi, Saha Komiserleri Derneği, Yalova Futbol İl Tertip Komitesi, sicil, lisans, sporcu sağlık merkezi, spor müzesi ve fitness salonu bulunacak. Çalışmalarda sona gelindi. Destek verenlere teşekkür ederiz.Bu bina sadece bir şahsa yada bir kuruma ait olmayacak spor ve sporcunun içinde olduğu tüm birimlerin ortak noktası burası bizim evimiz olacak evimiz bitmek üzere çok yakında kapılarımızı tüm spor camiası ve halkımıza açmaya hazırlanıyoruz” dedi.

Bir Yorum Yazın

Künye

İmtiyaz Sahibi
Recep TURAN

Editör
Recep TURAN (recept@yalovaguncel.com) ,

Adresimiz
Yalova/Merkez

Ajans Telefonu
0531 302 25 12

Ajans Fax
0531 302 25 12

Ajans Mail
info@yalovaguncel.com