veri bankasi

Elmalık Spor Kupayı Aldı

Elmalık Spor Kupayı Aldı

Yalova 1. Amatör kümede mücadele eden Elmalık Köyü Spor Kulübü lider olarak tamamladığı ligde grup birincisi olarak çıkmayı başararak direk Süper Amatör Küme’ye katılma hakkı kazandı. Bugün Yalova 1 Nolu Amatör Saha’da gerçekleşen kupa töreninde hazır bulunan Elmalık Spor oyuncuları ve yöneticileri kupalarını Yalova ASKF Başkanı Tamer ERBUL , Yönetim Kurulu Üyesi Enver DOĞRUYOL ve...

Haberin Tarihi: 14 Ocak 2018 - Okunma Sayısı:820 defa okundu.

Yalova 1. Amatör kümede mücadele eden Elmalık Köyü Spor Kulübü lider olarak tamamladığı ligde grup birincisi olarak çıkmayı başararak direk Süper Amatör Küme’ye katılma hakkı kazandı. Bugün Yalova 1 Nolu Amatör Saha’da gerçekleşen kupa töreninde hazır bulunan Elmalık Spor oyuncuları ve yöneticileri kupalarını Yalova ASKF Başkanı Tamer ERBUL , Yönetim Kurulu Üyesi Enver DOĞRUYOL ve Sultan EYÜBOĞLU’nun elinden teslim aldı. Elmalık Spor’da kupayı takım adına takımın golcü oyuncusu kaptan Kamuran ARTAN aldı. Kupa töreninde hazır bulunan oyunculara başarılarından dolayı madalyalar taktim edildikten sonra şampiyonluk pozu verildi.

Elmalık Spor Külübü Başkanı Melih BOZ ;” bu kupayı sezonun başından itibaren hak ederek kazanacağımızı ve bu kupayı köyümüze götüreceğimize söz verdik. Elmalık Spor adına forma giyen sahaya çıkarak maçın son dakikasına kadar mücadele eden ve zafere giden yolda bize eşlik eden tüm yönetici , antrenör ve özellikle sporcu kardeşlerimi verdikleri bu büyük emekten dolayı tebrik ediyorum. Elmalık Spor olarak önümüzdeki sezonda da bir şampiyonluk daha yaşamak isteriz ” dedi.

HEPSİ BİRER PIRLANTA

Elmalık Spor Antrenörü Yalçın TOKAY ; ” kadromuzda yer alan sporcu ve yöneticilerin her biri bizim için çok değerli. Elmalık Spor olarak kadromuzun seçimi yapılırken oyuncuların genç olması aynı zamanda hızlı ve çevik olmasını en önemlisi ile Türk futboluna iyi birer birey olmaları yönenden seçim yaparken oyuncuların ahlıklı olmalarına da en büyük önemi verdik. Elmalık Spor olarak ince eleyip sık dokuduğumuz çekirdek kadromuz ile lig boyunca büyük emekler harcadık birçok zorluk yaşadık ,sakatlıklar , bazen yanlış verilen kararlar veya istemediğimiz başka nedenlerden dolayı zirve yarışından kopmamız istendi Elmalık Spor olarak bu kadar çok zorluğa rağmen puan farkı ile grubumuzu birinci bitirerek kupa kazandık.” açıklaması yaptı.

Elmalık Spor’a Süper Amatör Kümede başarılar dileriz.

Haber – Foto  : Recep TURAN

(*) Fotolar iznimiz olmadan paylaşılamaz çoğaltılamaz.

Bir Yorum Yazın

Künye

İmtiyaz Sahibi
Recep TURAN

Editör
Recep TURAN (recept@yalovaguncel.com) ,

Adresimiz
Yalova/Merkez

Ajans Telefonu
0531 302 25 12

Ajans Fax
0531 302 25 12

Ajans Mail
info@yalovaguncel.com