EGM Spor Güvenliği Çalıştayı Düzenleyecek

EGM Spor Güvenliği Çalıştayı Düzenleyecek

Emniyet Genel Müdürlüğü ve Kulüpler Birliğinin ev sahipliğinde 13 Ocak 2018 tarihinde “Spor Güvenliği Çalıştayı” gerçekleşecek. Sporda şiddet ve düzensizliğin önlenmesine yönelik 6222 sayılı Kanun’a dair uygulamalar ile karşılaşılan aksaklıkların ele alınacağı çalıştaya Adalet Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü,  Spor Genel Müdürlüğü, Türkiye Futbol Federasyonu ve Kulüpler Birliği temsilcileri ile Süper Lig Kulüplerinin Stat...

Haberin Tarihi: 12 Ocak 2018 - Okunma Sayısı:365 defa okundu.

Emniyet Genel Müdürlüğü ve Kulüpler Birliğinin ev sahipliğinde 13 Ocak 2018 tarihinde “Spor Güvenliği Çalıştayı” gerçekleşecek. Sporda şiddet ve düzensizliğin önlenmesine yönelik 6222 sayılı Kanun’a dair uygulamalar ile karşılaşılan aksaklıkların ele alınacağı çalıştaya Adalet Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü,  Spor Genel Müdürlüğü, Türkiye Futbol Federasyonu ve Kulüpler Birliği temsilcileri ile Süper Lig Kulüplerinin Stat Müdürleri ve kulüp güvenlik yetkilileri katılacak.

Çalıştayda ayrıca; kulüplerin, sporda şiddetin önlenmesi noktasında ilgili tüm paydaşlarla ortak hareket hususları, karşılıklı beklentileri de görüşülecek.

Anahtar Kelime: , ,

Bir Yorum Yazın

Künye

İmtiyaz Sahibi
Recep TURAN

Editör
Recep TURAN (recept@yalovaguncel.com) ,

Adresimiz
Yalova/Merkez

Ajans Telefonu
0531 302 25 12

Ajans Fax
0531 302 25 12

Ajans Mail
info@yalovaguncel.com