BOZ ” Verdiğimiz Sözü Tutmanın Mutluluğu “

BOZ  ” Verdiğimiz Sözü Tutmanın Mutluluğu “

Yalova 1. Amatör Küme B Grubunda mücadele eden Elmalık Spor Kulübü geçtiğimiz yıl ligin sonra sıralarına kadar gerilemiş fakat ligde kalmayı başarmıştı. Elmalık Spor Başkanı Melih BOZ  taraftarlarına 2017-2018 sezonunda Süper Amatör Küme’ye çıkacaklarına söz vermişti. Sezon öncesinde ciddi transferler yapan takım bu yıl zirveyi çok sevdi ve yerini koruyarak namağlup olarak Yalova 1. Amatör...

Haberin Tarihi: 10 Aralık 2017 - Okunma Sayısı:740 defa okundu.

Yalova 1. Amatör Küme B Grubunda mücadele eden Elmalık Spor Kulübü geçtiğimiz yıl ligin sonra sıralarına kadar gerilemiş fakat ligde kalmayı başarmıştı. Elmalık Spor Başkanı Melih BOZ  taraftarlarına 2017-2018 sezonunda Süper Amatör Küme’ye çıkacaklarına söz vermişti. Sezon öncesinde ciddi transferler yapan takım bu yıl zirveyi çok sevdi ve yerini koruyarak namağlup olarak Yalova 1. Amatör Küme B Grubunun lideri olarak Süper Amatör Küme’ye göz kırptı. Elmalık Spor bugün konuk olduğu Yeşilova Spor maçından da galibiyet ile ayrılarak Süper Amatör Küme’ye merhaba dedi.

BU SEZON YENİLGİ YÜZÜ GÖRMEDİ

Elmalık Spor Kulübü Yalçın TOKAY bu sezon çıktığı müsabakalarda yenilgi yüzü görmezken namağlup olarak Süper Amatör Küme’ye çıkmanın mutluluğunu yaşadı. Takım maç öncesinde klasikleşen zafer sözünden sonra çıktığı şampiyonluk maçında sahasında konuk olduğu Yeşilova Spor ‘u 2-1 yenerek direk Süper Amatör Küme’ye dahil oldu.

Yalova Güncel Spor olarak Süper Amatör Küme’de Başarılar Dileriz.

Bir Yorum Yazın

Künye

İmtiyaz Sahibi
Recep TURAN

Editör
Recep TURAN (recept@yalovaguncel.com) ,

Adresimiz
Yalova/Merkez

Ajans Telefonu
0531 302 25 12

Ajans Fax
0531 302 25 12

Ajans Mail
info@yalovaguncel.com