Açılışı Tavşanlı Yaptı Skoru Hacı Mehmet Belirledi

Açılışı Tavşanlı Yaptı Skoru Hacı Mehmet Belirledi

Yalova Tayfun Erbul Süper Amatör Lig mücadelesinde  sahasında Tavşanlı Belediye Spor’u konuk eden Hacı Mehmet Spor maçın başlarında geriye düşmesine rağmen golden kısa bir süre sonra skora denge getirmeyi başardı. Süper Amatör Küme’de liderlik yarışında yer almak ve üst sıralardaki yerini korumak isteyen Hacı Mehmet Spor güçlü rakibinden 1 puan koparmayı başardı. Son haftaların formda...

Haberin Tarihi: 18 Aralık 2017 - Okunma Sayısı:534 defa okundu.

Yalova Tayfun Erbul Süper Amatör Lig mücadelesinde  sahasında Tavşanlı Belediye Spor’u konuk eden Hacı Mehmet Spor maçın başlarında geriye düşmesine rağmen golden kısa bir süre sonra skora denge getirmeyi başardı. Süper Amatör Küme’de liderlik yarışında yer almak ve üst sıralardaki yerini korumak isteyen Hacı Mehmet Spor güçlü rakibinden 1 puan koparmayı başardı. Son haftaların formda olan takımlarının mücadelesi nefes kesti.

Hacı Mehmet Spor güçlü rakibi Tavşanlı Belediye Spor karşısında maçın başlama vuruşu ile yaptığı ataklarla baskı kurmaya başladı. Maçın henüz başlarında Hacı Mehmet Spor kaptan Selim ile girdiği pozisyonda kaleye çektiği şut yan ağlardan dışarı çıktı. Tavşanlı Belediye Spor kalecisinin uzun vuruşundan sonra Hacı Mehmet Spor ağlarına ataklar yapmaya başlayan konuk ekip ceza alanı ön çizgisinde Hacı Mehmet Spor oyuncusu Nurlan AXMEDOV ‘un topu karşılaması ile pozisyondan faydalanamadı. Nurlan’ın uzaklaştırdığı top kaptan Selim’in önünde kalınca yeniden atak şansı doğdu fakat yapılan hızlı atakta kaptan Selim boşta olan arkadaşına topu aktaramayınca Tavşanlı Belediye Spor defansı topu uzaklaştırdı.

Maçın başından itibaren karşılıklı olarak ataklar yarak üstünlük kurmak isteyen takımlardan Tavşanlı Belediye Spor’da Muhammed YALÇIN  perdeyi aralayarak skoru 1-0 yaparak takımını deplasmanda öne geçiren golü kaydetti. Golden sonra skora denge getirmek isteyen Hacı Mehmet Spor yaptığı kanat organizasyonları ve kısa paslar ile rakip ağlara yönelmeye devam etti.

SKORU SELİM BELİRLEDİ

Hacı Mehmet Spor’da kaptan Selim takımının golünü atarak skora dengeyi getirerek rakibinden 1 puan koparmayı başardı. Selim’in attığı bu gol ile maç dengelenirken takımlar sahadan 1-1 ‘lik skor ile ayrıldı.

Bir Yorum Yazın

Künye

İmtiyaz Sahibi
Recep TURAN

Editör
Recep TURAN (recept@yalovaguncel.com) ,

Adresimiz
Yalova/Merkez

Ajans Telefonu
0531 302 25 12

Ajans Fax
0531 302 25 12

Ajans Mail
info@yalovaguncel.com