Yalova Group Belediye Basketbol’da Transfer Atağı

Yalova Group Belediye Basketbol’da Transfer Atağı

Yalova Group Belediye Baskeytbol transfer çalışmalarına hız kesmeden başladı. Takım ilk olarak Adanaspor’dan Burak ŞAŞMAZ ile anlaştığını açıkladı.  Yalova Group Belediye Baskeytbol  geçtiğimiz sezon 1.lige yükselmek için büyük mücadeleler vermiş son zamanlarda yaşanan olaylar nedeniyle 1.lige direk katılım hakkı elde etmiştir.Yalova’yı birinci ligde temsil edecek olan Yalova Group Belediye Baskeytbol  takımı sezon boyunca çok büyük...

Haberin Tarihi: 4 Ağustos 2016 - Okunma Sayısı:664 defa okundu.

Yalova Group Belediye Baskeytbol transfer çalışmalarına hız kesmeden başladı. Takım ilk olarak Adanaspor’dan Burak ŞAŞMAZ ile anlaştığını açıkladı.  Yalova Group Belediye Baskeytbol  geçtiğimiz sezon 1.lige yükselmek için büyük mücadeleler vermiş son zamanlarda yaşanan olaylar nedeniyle 1.lige direk katılım hakkı elde etmiştir.Yalova’yı birinci ligde temsil edecek olan Yalova Group Belediye Baskeytbol  takımı sezon boyunca çok büyük bir mücadele içinde olacaklarını dile getirdi.

TRANSFERLERE DEVAM

Yapılan açıklamada ;” Birinci lige alınmamızdan sonra yaptığımız bu transfer son yerli transferimiz, daha önce anlaştığımız hiç bir oyuncumuz ile yollarımız ayrılmayacak ve iki tane yabancı transferi yapıp transferi bitirmeyi planlıyoruz. Pazartesi yada salı toplu imza töreni düzenlemeyi düşünüyoruz ve çarşamba günüde sağlık sponsorumuz Özel Atakent hastanesinde sağlık taraması ile sezon açılışını yapıcaz. 17-25 Ağustos tarihleri arasında da il dışında bir kamp yapmayı planlıyoruz.” şeklinde açıklama yapıldı.

Bir Yorum Yazın

Künye

İmtiyaz Sahibi
Recep TURAN

Editör
Recep TURAN (recept@yalovaguncel.com) ,

Adresimiz
Yalova/Merkez

Ajans Telefonu
0531 302 25 12

Ajans Fax
0531 302 25 12

Ajans Mail
info@yalovaguncel.com