Yalova Group Belediye Spor Basketbol 1 Ligde

Yalova Group Belediye Spor Basketbol 1 Ligde

Yalova Belediyesi Basketbol takımı bugün  gerçekleşen TBF Yönetim Kurulu Toplantısında alınan karar ile Basketbol Erkekler 1 Lige yükseldi. Yalova Belediye Spor geçtiğimiz sezon bu lige yükselmek için çok ter dökmüş fakat final maçında olumsuz sonuç alınınca takım bir üst lige yükselememişti.Yalova’yı temsil edecek olan Yalova Belediye Basketbol takımı ligin iddialı kadrosuna ve tecrübeli antrenörlerine sahip....

Haberin Tarihi: 2 Ağustos 2016 - Okunma Sayısı:1258 defa okundu.

Yalova Belediyesi Basketbol takımı bugün  gerçekleşen TBF Yönetim Kurulu Toplantısında alınan karar ile Basketbol Erkekler 1 Lige yükseldi. Yalova Belediye Spor geçtiğimiz sezon bu lige yükselmek için çok ter dökmüş fakat final maçında olumsuz sonuç alınınca takım bir üst lige yükselememişti.Yalova’yı temsil edecek olan Yalova Belediye Basketbol takımı ligin iddialı kadrosuna ve tecrübeli antrenörlerine sahip. Dağhan OĞUZ ve ekibi geçtiğimiz sezon çok ter döktükleri basketbolda bu sezon daha çok çaba harcayaklarından taraftardan tam destek olmalarını istedir.

Dağhan OĞUZ ;” Basketbol 1 Lige yükselmemiz bizim için çok güzel bir haber oldu. Yalova’yı basketbol da temsil etmekten ve bu çoşkuyu taşımaktan mutluyuz bu sezon elimizden gelenin en iyisini yaparak Yalova’yı bir üst lige yükselterek Basketbol Süper Lig’de Yalova’yı temsil etmek istiyoruz burada en büyük destekçilerimiz ise taraftarlarımızdır ” şeklinde açıklama yaptı.

Bir Yorum Yazın

Künye

İmtiyaz Sahibi
Recep TURAN

Editör
Recep TURAN (recept@yalovaguncel.com) ,

Adresimiz
Yalova/Merkez

Ajans Telefonu
0531 302 25 12

Ajans Fax
0531 302 25 12

Ajans Mail
info@yalovaguncel.com