veri bankasi

Kadroya Takviye Yapıldı

Kadroya Takviye Yapıldı

Yalova’da yerel lig olmamasından dolayı geçen yıl faaliyete geçmesine rağmen Bursa Büyük Erkekleler liginde Yalova’yı başarı ile temsil ederek ligi namağlup şampiyon tamamladıktan sonra playoflarda 3. Olarak başarı ile tamamlayan Yalova OGESED basketbol takımı TBF 2.lig için yaptığı müracaatta mali engele takıldı. 750.000.tl ÇOK BÜYÜK RAKAM OGESED Başkanı İbrahim İnce bütün kraterleri uygun olduğunu fakat...

Haberin Tarihi: 9 Ağustos 2017 - Okunma Sayısı:549 defa okundu.

Yalova’da yerel lig olmamasından dolayı geçen yıl faaliyete geçmesine rağmen Bursa Büyük Erkekleler liginde Yalova’yı başarı ile temsil ederek ligi namağlup şampiyon tamamladıktan sonra playoflarda 3. Olarak başarı ile tamamlayan Yalova OGESED basketbol takımı TBF 2.lig için yaptığı müracaatta mali engele takıldı.

750.000.tl ÇOK BÜYÜK RAKAM

OGESED Başkanı İbrahim İnce bütün kraterleri uygun olduğunu fakat 750.000.tl. lik. Teminatın çok olduğunu bunu da karşılayamadıklarını belirterek komşu ilçemiz Gemlik ile beraber hareket ettik genelde bunu bir araya getiremediklerini belirterek o yüzden 2.lige katılamadıklarını söyledi.

Yalova OGESED Başkanı İbrahim İnce tamamen Yalovalı gençlerimizden oluşturduğumuz bütün yaş gruplarındaki takımlarımız ile 2017-2018 sezonun dada Yalova’mızı başarı ile temsil etmek için çalışmalara devam ettiklerini belirterek basketbol oynamak isteyen bütün gençlerimizi kulübümüze bekliyoruz dedi.

HEDEF BÜYÜK ERKEKLER LİGİNDE ŞAMPİYON OLMAK

Yalova OGESED Başkanı İbrahim İnce Yalovalı gençlerimiz ile geçen yılki başarıyı tekrar ederek şampiyon olarak Türkiye şampiyonasında da başarılı olup TBF 2.lige çıkmak için çalışacaklarını belirterek geçen yıl ulaşım konusunda sadece çok sıkıntı çektiklerini sporcu velileri ve bazı özel kuruluşların destekleri ile yollarına devam ettiklerini söyledi. Başkan İbrahim İnce Yalova’da yerel lig olmuyor diye basketbola gönül vermiş gençlerin bu taleplerinin karşılanmaması olamaz biz kulüp olarak bunun çözümünü bulduk belediyemizden biz sadece araç talebinde destek istiyoruz dedi.

GENÇ VE TECRÜBELİ YETENEK TUĞRUL SEVİNÇ İLE ANLAŞTIK

Bursa OYAK Renault’un eski basketbolcusu Tuğrul Sevinç basketbola Gemlik lisesinde başlayıp OYAK Renault’ta zirveye çıkan genç sporcu iş hayatında özel sektörde yönetici olarak çalışıyor. Genç basketbolcu OGESED basketbol takımının geçen yılki başarısını yakından takip ettiğini belirterek bu yıl basketbolcuda OGESED spor kulübümüzde oynayarak devam ettirmek istediğini söyledi. Başkan İnce’de kendisi ile görüşerek her konuda anlaşarak bu yılki kadromuza dahil ettiklerini belirten OGESED Başkanı İbrahim İnce hocamızın verdiği rapor doğrultusunda bir veya İki sporcu daha alarak transfer çalışmalarını tamamlayacaklarını söyledi.

transfer transfer çalışmalarına devam edeceklerini söyledi. Bu hafta teknik heyet konusunda geçen yıl başarılı bir dönem geçiren Metin Yavuz ile her türlü konuda anlaştıklarını imza töreni ile resmiyete kazandıracaklarını belirterek oyuncularımızı hocamızın verdiği rapor doğrultusunda transferlere devam edeceklerini söyledi.

Kaynak : Ogesed.org

Bir Yorum Yazın

Künye

İmtiyaz Sahibi
Recep TURAN

Editör
Recep TURAN (recept@yalovaguncel.com) ,

Adresimiz
Yalova/Merkez

Ajans Telefonu
0531 302 25 12

Ajans Fax
0531 302 25 12

Ajans Mail
info@yalovaguncel.com