İNCE Görevinden Ayrıldı

İNCE Görevinden Ayrıldı

Bölgesel Amatör Lig’de ilimizi temsil eden Kadıköy Spor Kulübünde , Kaleci ve Yardımcı antrenörlük görevini sürdüren tecrübeli yönetici İbrahim İNCE yaptığı açıklamada kendi isteği ile Kadıköy Spor Kulübünden ayrıldığını açıkladı. İNCE takımdan ayrılması yönünde herhangi bir karar alınmadı kendisinin bu yönde bir karar alması gerektiğini dile getiren İNCE , takımın lig içerisinde mücadele edeceği tüm...

Haberin Tarihi: 15 Aralık 2017 - Okunma Sayısı:967 defa okundu.

Bölgesel Amatör Lig’de ilimizi temsil eden Kadıköy Spor Kulübünde , Kaleci ve Yardımcı antrenörlük görevini sürdüren tecrübeli yönetici İbrahim İNCE yaptığı açıklamada kendi isteği ile Kadıköy Spor Kulübünden ayrıldığını açıkladı. İNCE takımdan ayrılması yönünde herhangi bir karar alınmadı kendisinin bu yönde bir karar alması gerektiğini dile getiren İNCE , takımın lig içerisinde mücadele edeceği tüm müsabakalarda başarılar diledi.

İbrahim İNCE ile yaptığımız röportajda ;” takımdan ayrılmam yönünde alınmış bir karar yada istek bulunmuyor. Kendi aldığım karar doğrultusunda Kadıköy Spor Kulübü’nden ayrılmış bulunuyorum. Takımda emeği olan her bir sporcu ve yönetici arkadaşıma ileri ki günlerde çıkacakları tüm müsabakalarda  başarılar dilerim. Şuan için gelen tekliflere açığım şehir dışından bazı BAL takımlarınan gelen teklifler var fakat ben Yalova’dan ayrılmak  istemiyorum Yalova içerisinden gelen teklifleri değerlendiriyorum” açıklaması yaptı.

Bir Yorum Yazın

Künye

İmtiyaz Sahibi
Recep TURAN

Editör
Recep TURAN (recept@yalovaguncel.com) ,

Adresimiz
Yalova/Merkez

Ajans Telefonu
0531 302 25 12

Ajans Fax
0531 302 25 12

Ajans Mail
info@yalovaguncel.com